Aegean - Miles+Bonus

Miles+Bonus avantajlarını keşfedin

AEGEAN ve Olympic Air'in ortak sadakat programı Miles+Bonus sadakatinizi ödüllendirir, her seyahatinizi benzersiz bir deneyime dönüştürür! Sizin için tasarlanmış olan AEGEAN, Olympic Air ve Star Alliance partneri hava yolları ile seyahat ettiğinizde kullanabileceğiniz Miles+Bonus ile seçkin partnerlerin sunduğu çeşitli yüksek kaliteli ürünler, hizmetler ve premium seyahat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Mil kazanırken havada ve karada benzersiz avantajların keyfini çıkarın.Aynı zamanda AEGEAN ve Olympic Air uçuşlarında ve Star Alliance üyesi şirketlerde miller kullanabilir, bilet sınıfınızı yükseltebilir ve sürekli büyüyen Miles+Bonus partner ağının geniş çeşitlilikteki ürün ve hizmetlerini satın alabilirsiniz.

Hava yolu partnerlerimizin hüküm ve koşulları Hava yolu partnerlerimizin hüküm ve koşulları

Özel Avantajlar

  • Accor otellerini rezerve etmek için Miles+Bonus millerinizi kullanın
  • Aegean ve Olympic Air ile uçun ve ALL yaşam tarzı sadakat programı kampanyalarından yararlanın
  • Ödül puanlarını uçak biletleri rezerve etmek ve hizmet sınıfı yükseltmeleri için kullanın
  • Miles+Bonus kampanyalarından yararlanmak için ALL puanlarınızı kullanın

Puanlar kazanın

MILES+BONUS AWARD MİLLERİNİZİ ÖDÜL PUANLARINA DÖNÜŞTÜRÜN

AEGEAN, Olympic Air ve Star Alliance partneri hava yolları ile seyahat edin ve her seyahatinizde Miles+Bonus milleri kazanın. Miles+Bonus millerinizi Ödül puanlarına dönüştürün. Minimum dönüştürme: 2.000 Miles+Bonus mili = 500 Ödül puanı Ödül Puanları Kazanın!

Puan kullanın

ÖDÜL PUANLARINIZI MILES+BONUS ÖDÜL MİLLERİNE DÖNÜŞTÜRÜN

Ödül puanlarınızı dönüştürün ve bir sonraki yolculuğunuz için bir ödül bilet edinin. Minimum dönüştürme: 2.000 Ödül puanı = 1.000 Miles+Bonus ödül mili

ÖDÜL PUANLARINIZI DÖNÜŞTÜRÜN