Hotel Banyan Tree
LUXURY Duyuların Mabedi.
Hotel Banyan Tree
Banyan Tree

Duyuların Mabedi.

Seyahat serüvenini yeniden yaşayın

Banyan Tree, dünyanın dört bir yanındaki büyüleyici yerlerde bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu canlandırmanız için yerel kültürden ilham alan sığınaklar tasarladı. Hiç unutulmayacak benzersiz anlar yaşayacağınız uzak varış noktalarına veya ikonik şehirlere seyahat ederek, bulunduğunuz yerin keyfini doyasıya çıkarın.

Dünyanın dört bir yanındaki muhteşem varış noktalarında yer alan Banyan Tree otelleri abartısız bir lüks sunar. Tesisin tamamı, genellikle havuzlu olan villalardan oluşur. Banyan Tree, en yoğun şehirlerde bile vaha niteliğindeki tropik bahçe villaları ve süitleri tasarlamıştır.

Otel seçimi

  • Banyan Tree Vabbinfaru

    Banyan Tree Vabbinfaru began to welcome guests on the shores of its home atoll in 1995. With its breezy tropical aura and playful air of carefree abandon, the Maldives island resort is today recognized as an ultimate hideaway offering peaceful seclusion.

  • Banyan Tree Phuket

    Encircling the sparkling waters of a saltwater lagoon, our Banyan Tree luxury resort in Phuket is a sanctuary of hushed repose, the perfect backdrop to the perfectly planned holiday. Enter the hidden world of Banyan Tree Phuket, nestled in the enclave ofLaguna Phuket, and step into a tropical fairytale where the roads are lined with casuarinas and palms, the fields are bright with Allamanda blooms and the Bang Tao Bay always sparkles in sapphire brilliance.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at