Hotel Ibis Budget
ECONOMY ŞEHİRLİ VE ŞIK OTELLER.
Hotel Ibis Budget
Ibis Budget

ŞEHİRLİ VE ŞIK OTELLER

Muhteşem fiyatları sevenler için

Şehirdeki en iyi fiyat.
Şehirli ve çağdaş tasarım.
Havalı ve rahat bir atmosfer.
Şık ve konforlu odalar.
Konukları etkileşime davet eden rahat sosyal alanlar.
Biraz mizah ve karşı konulamaz fiyat/eğlence oranı.

Otel seçimi

  • ibis budget Paris Porte de Vanves

    Ibis budget Paris Porte de Vanves 10-min walk from Porte de Versailles Exhibition Park. 15 min by metro from Montparnasse train station, 20 min from the Eiffel Tower and the Champs Elysées. Orly Airport is 15 min by car. Enjoy a gourmet breakfast at a smart price and free WIFI! Paying covered private car park. Reception open 24/7, don't hesitate to call on our services. Restaurants near the hotel

  • ibis budget Edinburgh Park

    Our fuss-free hotel sets out everything you need without all the unnecessary extras, so you enjoy budget-friendly room rates without missing out on anything critical. Modern, well-equipped and staffed with one of the friendliest teams around, ibis BudgetEdinburgh Park boasts a 24/7 café for refreshments, 161 cosy rooms and free on-site parking for ease of coming and going throughout your stay.

  • ibis budget São Paulo Jardins

    ibis Budget Jardins oteli, Ibirapuera Park'a yalnızca 1,5 km uzaklıktadır ve Rua Oscar Freire, Av. Paulista, MASP (São Paulo Sanat Müzesi) ve Görüntü ve Ses Müzesi gibi São Paulo'nun temel turistik yerlerine çok yakındır. Congonhas Havaalanına yalnızca 9km; Guarulhos Havaalanına ise sadece 28 km mesafededir. Bölgeye özgü en iyi barları ve restoranları keşfedin. Konaklamanın yanı sıra ücretsiz WiFi, kapsamlı bir açık büfe kahvaltı ve 24 saat açık market olanaklarından faydalanabilirsiniz.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.