Hotel Sofitel
LUXURY LIVE THE FRENCH WAY
Hotel Sofitel
Sofitel

LIVE THE FRENCH WAY

Dünya genelinde 40’tan fazla ülkede yer alan 120’den fazla Sofitel otelinde modern lüksün ve Fransız yaşama sanatının keyfini çıkarın.

1964 yılı: Sofitel ilk otelini açarak dünyanın ilk uluslararası Fransız lüks otel markası oldu. Bugün: Sofitel, yerel kültürün ruhundan esinlenerek neşe dolu ve tasasız Fransız yaşama sanatının dokunuşunu kattığı olağanüstü deneyimler yaratmaya devam ediyor. İlginç kültürel etkinliklerden eğlenceli yemek deneyimlerine (oo-la-la), görkemli sağlık ve güzellik ritüellerinden son derece şık ve modern tasarımlara dek otellerimiz tam anlamıyla Fransız tarzını yansıtır.

İster Paris, Londra, New York veya Sidney gibi hareketli şehirlerin kalbinde ister Fas, Mısır, Fransız Polinezyası veya Tayland gibi ülkelerin sakin kırsal bölgelerinde olsun, her bir Sofitel oteli sizi hayatın keyfini çıkarmaya – hayatı Fransız tarzında yaşamaya – davet eder.

Otel seçimi

  • Sofitel Paris Le Faubourg

    Paris'in kalbinde, şık Rue du Faubourg Saint-Honoré ve efsaneleşmiş Avenue des Champs-Elysées arasında moda dünyasını deneyimleyin. Didier Gomez'in şık Paris şıklığını yansıtan stili ve Haute Couture'den ilham almış 148 adet oda ve süit ile kendinizi şıma rtın. Şık bar, modern ve doğal restoran, bahçe ve teraslar ile yepyeni deneyimler yaşamanızı sağlayacak.

  • Sofitel Singapore City Centre

    223 odalı Sofitel Singapore City Centre, tarihi evlerin ve yüksek gökdelenlerin arasında yer alır. Singapur'un zengin kültürel mirasını ve girişken ruhunu yansıtacak şekilde özenle tasarlanan ünlü tesis, Tanjong Pagar MRT istasyonunun yanı başında, merkezi iş bölgesinin kalbinde ve tarihi noktalar ile kültürel cazibe merkezlerine yürüme mesafesindedir. Otelin iç kısmındaki botanik motiflerde, geleneksel Fransız bahçesinden ve Singapur'un Bahçe Şehrinden ilham alınmıştır.

  • Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort

    Part of the MyResorts program featuring exclusive experiences for ALL members. French-inspired luxury 5-star beachfront resort with tropical gardens and sophisticated, modern architecture offers 415 well-appointed rooms including 39 suitesand villas alongside complete resort facilities: 3 restaurants, 2 bars, SoFIT, SoSPA, outdoor and indoor kids club and 12 function rooms including a Grand Ballroom and a Beachfront Ballroom.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at