Hotel Ibis Styles
ECONOMY TASARIM HARİKASI BENZERSİZ OTELLER.
Hotel Ibis Styles
Ibis Styles

TASARIM HARİKASI BENZERSİZ OTELLER.

Tasarım tutkunları için

Bir otel düşünün…
Sizi şaşırtan...
Size ilham veren...
Sizi gülümseten...
Ibis Styles bünyesindeki her otel kendine özgü bir tasarıma, temaya ve kişiliğe sahiptir.
Yaratıcı ve şehirli otellerimiz eklektik stilleriyle samimi hizmeti ve şık konforu bir arada sunar.
Yastıklardan sütunlara, banyolardan barlara her bir ayrıntıyı incelikle düşünerek
her yaştan konuğa sürprizlerle dolu bir deneyim sunarız.

Bütün Ibis otellerini ibis.accor.com sitemizde bulabilirsiniz.

Otel seçimi

  • ibis Styles Ambassador Seoul Myeongdong

    Located in the heart of Seoul Myeongdong, the most famous shopping districts and central tourism spot, ibis Styles Ambassador Seoul Myeongdong offers a new bedding of unique comfort, free WIFI and features restaurants, a bar, fitness, an outdoor bath, ameeting room and parking. From the panoramic view of restaurant and bar on the rooftop, the marvellous view of N tower and the city.

  • ibis Styles Hotel Berlin Mitte

    Otelde yerel sabit aramalar ve WiFi ücretsizdir. Alexanderplatz ve Hackesche Höfe'ye çok yakın olan üstün konuma sahip bu 2 yıldızlı, kaliteli otelde 145 modern oda bulunmaktadır. Otel, Berlin'in turistik yerlerine ve eğlence mekanlarına çok uzak olmayanHackesche Höfe'ye yakındır. Rosenthaler Platz metro istasyonu otelin hemen önündedir ve bu sayede konuklara esneklik sunar. Otelde ayrıca otopark mevcuttur.

  • ibis Styles São Paulo Anhembi

    Hangimiz uçmayı hayal etmedik? ibis Styles SP Anhembi otelde uçma hayallerinizi gerçekleştirecek havacılık dünyasını keşfedin. Asansörler konuklarımızı bulutlara çıkartacak ve odalarımızda huzurlu bir uyku için hoş sürprizlere karşılaşacaksınız. Sabah ise gözlerinizi ülkenin finans başkentine açmış olacaksınız: São Paulo. Şehir kimseyi beklemiyor olsa da kahvaltı için biraz daha uzun süre konuğumuz olabilirsiniz. Kemerlerinizi takın, iyi yolculuklar!

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at