Hotel Ibis
ECONOMY CANLI OTELLER, İLGİLİ PERSONEL.
Hotel Ibis
Ibis

CANLI OTELLER, İLGİLİ PERSONEL.

Ekstra ayrıntıları sevenler için

Hepsini istiyorsunuz.
Rock VE pop
Konfor VE tasarım
Sakinlik VE eğlence
Canlı bir atmosfer VE rahatlama zamanı
Sade VE lezzetli yiyecekler
Hepsini istiyor VE hepsine sahip olabileceğinizi biliyorsunuz.
Çünkü yanı başınızda ve dünyanın dört bir yanında, her zaman sizi ağırlayacak bir ibis otel bulunuyor.
Evinizde hissetmenizi sağlamak için her ayrıntıyı düşünüyoruz.
Size düşen yalnızca dinlenmek VE eğlenmek.

Bütün Ibis otellerini ibis.accor.com sitemizde bulabilirsiniz.

Otel seçimi

  • ibis São Paulo Paulista

    Paulista oteli Consolação metro istasyonuna yakın olan Avenida Paulista 2355'tedir. Bu bölgede São Paulo'nun en iyi restoranları ve tiyatrolarının yanı sıra MASP Müzesi ve Ibirapuera Park gibi turistik yerler de bulunmaktadır. Konaklamaya ek olarak kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için herkese açık olan Boa Mesa restoranında harika yiyecek seçenekleri, 24 saat açık olan bir bar ve ücretsiz WIFI hizmeti sunuyoruz.

  • ibis Cambridge Central Station

    It's all in the detail at our modern, affordable hotel: we foster a welcoming, happy atmosphere, so you're always guaranteed a warm welcome. And it's not just the service that's spotless: our staff work around the clock to ensure everything's immaculate from the lobby to the very top floor. And with our on-site Chill#2 artisan coffee shop and bar and a hearty, varied breakfast spread laid out each morning, you certainly won't go hungry.

  • ibis Bali Legian Street

    Commissioned in May 2016, ibis Bali Legian Street is an economy hotel, 20 minutes from Ngurah Rai International Airport. Designed with a contemporary home feel, our 106 rooms are fully equipped with A/C, free WiFi and our signature Sweet Bed, exclusive to ibis® branded hotels. Featuring a rooftop pool and bar, plus a kids' pool, the hotel is ideal for tourists, professionals and families alike.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at