Hotel Mantis
PREMIUM Kendinizi bulabileceğiniz sıradışı bir yer.
Hotel Mantis
Mantis

Kendinizi bulabileceğiniz sıradışı bir yer.

Tüm beklentilerin ötesine geçecek bir marka

Dünya ve doğanın ahenkle bir arada var olması arzusunda doğan ve doğal çevremizi koruma tutkusuyla büyüyen Mantis dünyaya, en uzak destinasyonlarda ruhu canlandıran ve zihni harekete geçiren sıradışı oteller ve ekolojik kaçamaklar sunar. Her bir Mantis deneyimi, çevresine en yüksek düzeyde saygı anlayışıyla geliştirilmiştir ve kendisini çevreleyen konum, toplum ve kültürün otantik bir yansımasıdır. Birbirinden farklı her bir Mantis başlı başına eşsizdir ve bulunduğu lokasyonun karakteri ve ruhunu hayata geçirir.

Otel seçimi

  • MANTIS FOUNDERS LODGE

    Mantis Founder's Lodge offers classic hospitality that is focused on detailed service. This 6 suite safari lodge is in the Eastern Cape, just one hour from Port Elizabeth. Founder's offers a luxurious safari experience with a flair of romance for couples, and an intimate social environment for families and friends travelling together.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at