Kendinizi bulabileceğiniz sıradışı bir yer.

Tüm beklentilerin ötesine geçecek bir marka

Dünya ve doğanın ahenkle bir arada var olması arzusunda doğan ve doğal çevremizi koruma tutkusuyla büyüyen Mantis dünyaya, en uzak destinasyonlarda ruhu canlandıran ve zihni harekete geçiren sıradışı oteller ve ekolojik kaçamaklar sunar. Her bir Mantis deneyimi, çevresine en yüksek düzeyde saygı anlayışıyla geliştirilmiştir ve kendisini çevreleyen konum, toplum ve kültürün otantik bir yansımasıdır. Birbirinden farklı her bir Mantis başlı başına eşsizdir ve bulunduğu lokasyonun karakteri ve ruhunu hayata geçirir.

Geliştirme, otelcilik yönetimi ve pazarlamada 20 yılı aşkın deneyimle Mantis markası, kalite ve mükemmeliyetin eşanlamlısı haline gelmiştir.
İster büyük ve kompleks ister küçük ve samimi olsun, çoğu Mantis destinasyonu alışıldık yolların dışında, kültürel kavşaklar ve korunmuş cazibe merkezlerinde yer alır. Yarınlar için bugünü koruyarak, konuklarımıza Afrika savanası üzerinde sıcak hava balonuyla yolculuktan görkemli bir sahil bungalowuna kadar eşsiz deneyimler sunarız.

Grubumuzun büyümesinin ve pazardaki saygınlığının temelinde çevreye verdiğimi önem ve duyduğumuz saygının bulunduğuna inanırız, nitekim Mantis ismi şu İngilizce ifadenin kısaltmasıdır:
Man And Nature Together Is Sustainable (İnsan ve Doğa Birlikte Sürdürülebilirdir).

Afrika'dan dünyaya geldik.

Mantis Otellerini Keşfedin

Oteli̇ni̇zi̇ bulun