Hotel SO/
LUXURY Lifestyle Oteller'de yerel enerjiyi dolu dolu yaşayın
Hotel SO/
So

Lifestyle Oteller'de yerel enerjiyi dolu dolu yaşayın

SO/ Hotels & Resorts, cüretkar bir yaşam tarzı için sizlere lüksün eğlenceli halini sunuyor

SO/ oteller, yerel bölgenin incelikli zevki ve dinamik tarzının eğlenceli bir karışımıdır. Oldukça yaratıcı ve modaya uyumlu olan her bir SO/ özgün ve ikonik bir tasarımcının hayal gücünden ilham alan avangart bir başyapıttır. Enerjik, sosyal ve özgün SO/ otellerini görmeniz ve orada görülmeniz gerekir. SO/'nun benzersiz "Söylemeniz Yeter" yaklaşımı sayesinde, yenilikçi ve çağdaş bir tavırla sunulan hizmet mükemmelliğinin keyfini mutlaka deneyimleyin.


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore, "yasam tarzi" markalarin kuruculari tarafindan olusturulmus global bir olusumdur

Otel seçimi

  • SO/ Singapore *DELETE*

    Singapur'un iş merkezlerine ulaşın ve canlı şehir manzarasını seyrederken rahatlayın. Üyeler, Xperience Restaurant'ta günlük gurme akşam yemeği menüsünün tadını çıkarırlar. Odanızın rezervasyonunu yaparken <UNLOCK> Avantaj Kodunu kullanın. Lüks butik otel SO Sofitel Singapore, merkezi iş bölgesinde ideal bir konumdadır. Fransız stili ile şık Singapur dokunuşunun mükemmel bir karışımı olan simgesel ve neoklasik bir binada bulunan otel, Aslanlar Şehri'ndeki lüks butik otel deneyimine yeni bir soluk katar.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at