Hotel Swissôtel
PREMIUM Life is a journey. Live it well
Hotel Swissôtel
Swissôtel

Life is a journey. Live it well

Kaliteli zaman - Swiss misafirperverliğini tanımlayan şeylerden sadece biri.

Seyahatseverlerin tam da olmayı istedikleri yerlerde konumlanan Swissôtel Hotels & Resorts, konuklarına dünyanın en gözde yerlerinde konaklama fırsatı sunarak her bir yerin güzelliklerini güvenle keşfetmelerini sağlıyor. Marka gerçek Swiss misafirperverliği ile akıllı tasarımlar ve yerel zarafeti başarıyla bir araya getirerek köklerine sadık kalmayı başarıyor. Ön planda tuttuğu sosyal sorumluluk ve bulunduğu bölgeyi olumlu etkileme konusundaki hakiki kararlılığıyla her Swissôtel, sektör lideri sürdürülebilirlik standartlarını hayata geçiriyor. Tüm bunlar bir araya gelip gerçek Swiss kültürünü yansıtarak konuklarımıza huzur aşılıyor.

Otel seçimi

  • Swissôtel The Bosphorus - Istanbul

    Swissôtel The Bosphorus, Istanbul boğazı gören Avrupa yataklarının üzerindeki İstanbul'un merkezindeki otel beş yıldızlı lüks oteldir. 65 dönümlük tarihi bahçelerin içinde, dünya sınıfı alışveriş ve hareketli gece hayatının hemen yakınında bulunur. Yeni teknoloji ve özel imkanlar sunun otelin 566 misafir odası ve süiti vardır. Minarelerin, Haliç'in, yemyeşil bahçeye ve suyun ilerisinde Asya kıtasının manzarasına uyanın. Beş yıldızlı konforda rahatlayın.

  • Swissôtel The Stamford

    Nestled in the heart of Singapore, Swissôtel The Stamford is an oasis of vitality and authentic Swiss hospitality. Just a stone's throw from the city's vibrant Marina Bay and historical Civic District, it offers a generous range of inspired restaurants a

  • Swissôtel Sydney

    Swissotel Sydney is a deluxe five star hotel located in the heart of the city. All of Sydney's famous landmarks are within walking distance of the hotel including The Sydney Harbour Bridge, the historic Rocks precinct, Sydney Opera House and the beautiful Botanic Gardens. Experience luxury accommodation at its best in one of our 369 Sydney hotel rooms and suites reflecting a contemporary style and featuring breathtaking Sydney skyline views.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at