Hotel 21C
Lifestyle by Ennismore Merakla dolu bir köşede
Hotel 21C
21C

Merakla dolu bir köşede

Çağdaş Sanat Müzesi

21c Museum Hotels, yeni bir seyahat deneyimi oluşturmak için hem müze hem de otel dünyasının sınırlarını zorluyor. Misyonları yenilikçi modern sanatı halk ile paylaşmak olan modern sanat koleksiyonerleri ve koruyucuları olan Laura Lee Brown ve Steve Wilson tarafından kurulmuştur. 19. yüzyıl depolarından bankalara kadar değişen konumlarıyla 21c Museum Hotels tümü modern bir sanat müzesi konseptiyle içten bir konukseverlik, düşünceli bir tasarım ve gurme yaratıcılığı bir araya getirir.

Beni 21c'ye götür


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore, "yasam tarzi" markalarin kuruculari tarafindan olusturulmus global bir olusumdur

Otel seçimi

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at