Hotel Tribe
Lifestyle by Ennismore Cesur bir tasarım düzeni
Hotel Tribe
Tribe

Cesur bir tasarım düzeni

İşlevsel & Şık

Perth’ten dünyaya yayılan TRIBE otellerimiz dünya genelinde bulundukları yerlere cesur bir yeni enerji katmıştır. 2017 yılında Avustralya’da doğan TRIBE, bugün çok daha fazla farkında olduğumuz gezginlerin uygun fiyatlı tasarım otelleri istediği gerçeğine bir yanıt olarak hizmete girmiştir. İnsanların nasıl yaşamak ve seyahat etmek istediği gerçeğiyle tanımlanan TRIBE, gerçekten önemli olan şeylere odaklanır: Konuklarımıza ihtiyaç duydukları her şeyi veren ve ihtiyaç duymadıklarını vermeyen akıllı, işlevsel, tasarım odaklı oteller.

Beni TRIBE’a götür


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore, "yasam tarzi" markalarin kuruculari tarafindan olusturulmus global bir olusumdur

Otel seçimi

  • TRIBE Paris Batignolles

    Hareketli Batignolles bölgesinin merkezindeki Tribe Paris Batignolles sizi sofistike tasarım ortamına davet eder. Tribe'da, ister en iyi kahveyi içmek ister yemek yemek, bahçemizde bir kokteyl yudumlamak veya özel tasarımlı bir odada konaklamak olsun, konfor ve ahengi sağlamak için her şeyi düşündük. Sosyal merkezimiz arkadaşlarla buluşmak veya birlikte çalışma alanlarımızı kullanmak için ideal bir mekandır.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at