Eğlence ve macera dolu muhteşem bir tesis.

Yaşınız veya seyahat nedeniniz ne olursa olsun Angsana, seyahatinize macera katar. Yerel şıklıkla canlı ve eğlenceli bir atmosferi bir araya getiren Angsana, tüm dünyadaki varış noktalarında olağanüstü tesisler sunar. Yöresel bir lezzeti ilk kez tadarken, yeni faaliyetlere katılmayı denerken veya arkadaş edinirken, Angsana'nın her yerinde sürprizlerle karşılaşabilir, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Tüm oteller benzersiz bir tasarıma sahiptir. Çiftler, aileler ve arkadaşlar için ideal olan ferah ve şık odalar ile süitler bulunur.

Dünyanın dört bir yanındaki muhteşem varış noktalarında yer alan Banyan Tree otelleri abartısız bir lüks sunar. Tesisin tamamı, genellikle havuzlu olan villalardan oluşur. Banyan Tree, en yoğun şehirlerde bile vaha niteliğindeki tropik bahçe villaları ve süitleri tasarlamıştır.

Oteli̇ni̇zi̇ bulun

Sözleşmeli olarak iş amaçlı seyahat edenler

İNCELEYİN

HABER

Banyan Tree'den Hikayeler

Mirasımızı ve Kültürümüzü Keşfedin

Daha fazla haber

PROFESYONEL ÇÖZÜMLERLE BURADAYIZ

ŞİRKETLER

Şirketinizin seyahat politikalarinda sözünüz geçsin, masraflari azaltin ve personelizin iş seyahatlerini maksimize edin.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

SEYAHAT PROFESYONELLERİ

Seyahat profesyonelleri için özel hazirlanmiş site : seyahat acenteleri, organizasyon ajanslari, tur operatörleri, profesyonel toplanti organizatörleri...

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN