Hotel Angsana
PREMIUM Anı Yaşayın.
Hotel Angsana
Angsana

Anı Yaşayın.

Eğlence ve macera dolu muhteşem bir tesis.

Yaşınız veya seyahat nedeniniz ne olursa olsun Angsana, seyahatinize macera katar. Yerel şıklıkla canlı ve eğlenceli bir atmosferi bir araya getiren Angsana, tüm dünyadaki varış noktalarında olağanüstü tesisler sunar. Yöresel bir lezzeti ilk kez tadarken, yeni faaliyetlere katılmayı denerken veya arkadaş edinirken, Angsana'nın her yerinde sürprizlerle karşılaşabilir, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Tüm oteller benzersiz bir tasarıma sahiptir. Çiftler, aileler ve arkadaşlar için ideal olan ferah ve şık odalar ile süitler bulunur.

Dünyanın dört bir yanındaki muhteşem varış noktalarında yer alan Banyan Tree otelleri abartısız bir lüks sunar. Tesisin tamamı, genellikle havuzlu olan villalardan oluşur. Banyan Tree, en yoğun şehirlerde bile vaha niteliğindeki tropik bahçe villaları ve süitleri tasarlamıştır.

Otel seçimi

  • Angsana Balaclava Mauritius

    Enjoy refreshing island air. Take in brilliant ocean views. Face amazing sunsets with your loved one. Explore exhilarating watersports. Smell frangipanis and bougainvillea blooms. Visit a seaside village near the resort. Relax on a secluded beach. Indulge in blissful treatments at the world class spa.Venture out to sea aboard a catamaran. Delight in authentic Mauritian recipes. Live in one of 52 fabulously private luxury suites and villas. Discover your Way to Wellbeing at Angsana Balaclava Mauritius.

  • Angsana Riads Collection Morocco

    Step back in time and experience an ancient city. Taste the spice of morocco in the air. Trek the atlas mountains. Go on a heritage walk. Share a meal with your loved one on the rooftop terrace. Watch stars blinking above your head in the old medina. Discover your destination playground at Angsana Riads collection Morocco.

  • Angsana Velavaru

    Perched on an expansive private lagoon in the virtually untouched South Nilandhe Atoll in the Maldives, and just a 40-minute seaplane journey from Velana International Airport, Angsana Velavaru (the island known as "Turtle Island" in the local Dhivehi language) is surrounded by sparkling turquoise waters and ocean views as far as the eye can see.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.