Hotel Mercure
ORTA DÜZEY Gerçek yerel kültürü yansıtan yüksek kaliteli oteller
Hotel Mercure
Mercure

ÖZGÜN SEYAHAT.

En özgün ve yerel deneyim

Her Mercure oteli; varış noktasına açılan bir kapıdır. Otel personeli, şehir hakkında kapsamlı bilgi birikimine sahiptir ve dekorasyonun her bir ayrıntısı otelin konumu ve kültürel mirası hakkında bir hikaye anlatır. Her Mercure oteli benzersizdir ve hepsi yüksek kaliteli hizmet konusunda aynı tutkuya sahiptir. İster Paris'te, ister Rio'da veya Bangkok'ta olsun; konuklarımız bir Mercure oteline adım attığı andan itibaren kendilerini varış noktalarına özgü sürükleyici bir deneyimin içinde bulurlar.

by Mercure desteğine sahip oteller Accor tarafından dikkatli bir şekilde seçilen bağımsız oteller olup sundukları hizmet kalitesi ve konfor seviyesi garanti edilmektedir. Sunulan hizmetler bir otelden diğerine farklılık gösterecektir ancak kalite her zaman Mercure standartlarında olacaktır. Yerel bölgede bulunan ve kaliteden ödün vermeyen otelleri keşfedin!

Otel seçimi

  • Hotel Mercure Vienna First

    The Mercure Vienna First hotel is your exclusive residence in the heart of Vienna, just a stone's throw from St. Stephan's Cathedral and Hofburg Imperial Palace. The boutique hotel, with its friendly atmosphere and exceptional style, has 49 air-conditione d rooms with free WIFI and satellite TV. Enjoy the special ambience created by the perfect mix of history and modernity. Schwedenplatz and Stephansplatz U-Bahn stations are just a few minutes' walk away.

  • Mercure Pattaya Ocean Resort

    The hotel is located in Northern Pattaya, 2 minutes' walk from the beach and close to Terminal21 Pattaya, Central Marina, BigC Supercenter, Walking Street, dining and entertainment area.

  • Mercure Iguazu Hotel Iru

    Comfort and nature combine harmoniously with the environment. 100 spacious and comfortable rooms located at the heart of the Iryapú Jungle, just 20 minutes from Puerto Iguazú International Airport and close to the region's main tourist attractions.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at