Hotel Delano
LUXURY Doyurucu Bir Resort
Hotel Delano
Delano

Doyurucu Bir Resort

Duyular ve Ruh İçin Mükemmel Bir Vaha

Delano, merakınızı uyandıran, duyularınıza ve ruhunuza hitap eden ve her konaklamada daha iyisini isteyen çiftler, sevgililer, yalnız gezenler ve aileler için kişisel bir yolculuk şekillendiren birinci sınıf hizmet ve özel konuk deneyimleriyle lüks resort deneyimini yeniden tanımlar. Delano'da konuklarımız, güçlü sezgilere sahip tutkunlardır. Onlar günümüzde lüksün maddi varlıklarla ilgili olmadığını bilirler: bu, kim olduğunuzla ilgilidir... ve kim olabileceğinizle.

Otel seçimi

  • Delano South Beach Miami

    With its soaring lobby and subtle seductions, Delano is the hotel that changed South Beach forever. Designed by Philippe Starck, Delano South Beach is a luxury boutique hotel that balances eclectic details with grand public spaces that are playful, elegan t, quietly theatrical and filled with all-night energy. Delano features, Leynia, a dynamic Argentinian Grill inspired by flavors from Japan, Umi Sushi and Sake Bar, the sophisticated Rose Bar, Delano Beach Club, and a rooftop wellness center, Ceil Spa.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at