Duyular ve Ruh İçin Mükemmel Bir Vaha

Delano, merakınızı uyandıran, duyularınıza ve ruhunuza hitap eden ve her konaklamada daha iyisini isteyen çiftler, sevgililer, yalnız gezenler ve aileler için kişisel bir yolculuk şekillendiren birinci sınıf hizmet ve özel konuk deneyimleriyle lüks resort deneyimini yeniden tanımlar. Delano'da konuklarımız, güçlü sezgilere sahip tutkunlardır. Onlar günümüzde lüksün maddi varlıklarla ilgili olmadığını bilirler: bu, kim olduğunuzla ilgilidir... ve kim olabileceğinizle.

Oteli̇ni̇zi̇ bulun

Sözleşmeli olarak iş amaçlı seyahat edenler

Services

  • sbe DÜNYASI
  • Delano, ödüllü oteller, rezidanslar, spa'lar, restoranlar, lounge'lar, gündüz ve gece kulüplerini bünyesinde barındıran sbe'nin küresel yaşam tarzı otelcilik markaları koleksiyonunun bir üyesidir. Bir sbe otelinde konaklayarak bir erişim dünyasına dalın.

PROFESYONEL ÇÖZÜMLERLE BURADAYIZ

Etkinlikler ve Catering

Fark, ayrıntıda gizlidir. sbe Etkinlikler ve Catering, küresel ödüllü oteller, restoranlar, gece hayatı ve ünlü catering sunumları koleksiyonumuzla kendine özgü etkinlik deneyimleri yaratmak üzere çok geniş bir müşteri yelpazesiyle işbirliği yapmaktadır.

sbe Etkinlikler ve Catering, marka entegrasyonunun mutfak inovasyonuyla ve birinci sınıf miksolojiyle buluştuğu, mükemmel hizmetin incelikli dekor ve cezbedici eğlenceyle buluştuğu yerdir. İster arkadaşlarınız için samimi bir akşam yemeğine ister gösterişli bir suareye ev sahipliği yapıyor olun, etkinlik planlama ekibimiz her şeyi size özel hale getirerek konuklarınız için benzersiz ve unutulmaz deneyimler yaratırlar. Her detayın yerli yerinde olduğundan emin oluruz; siz keyfinize bakın.

HEMEN REZERVASYON YAPTIRIN