Hotel Fairmont
LUXURY Unforgettable. Since 1907.
Hotel Fairmont
Fairmont

Unforgettable. Since 1907.

Konuklarımız için anları anılara dönüştürüyoruz.

Fairmont Hotels & Resorts, seçkin koleksiyonu ve dünya çapında kabul gören mükemmelliği ile global konaklamada sektör lideridir. Çeşitli portföyümüzde tarihi ikonlar, şık tatil köyleri ve şehir merkezlerindeki modern tesislerimiz yer alır. Hawaii ve Bermuda sahillerinden New York City’nin merkezine kadar dünya çapındaki tüm otellerimiz eşsiz “Fairmont” kültürünü yansıtan üstün bir konuk deneyimi sunar. Fairmont çatısı altındaki oteller eşsiz mimari ve yapıyı, canlı dekor ve sanat eserlerini, harika olanaklar ve üstün hizmeti tek bir yerde buluşturarak konuklara olağanüstü bir ortam yaratır. Tüm bunlar sayesinde yaşayacağınız harika deneyimle Fairmont Hotels & Resorts anlarınız uzun ve unutulmaz anılara dönüşür.

Otel seçimi

  • The Plaza - A Fairmont Managed Hotel

    Immerse yourself in the epitome of luxury at a Midtown Manhattan icon. Since 1907, The Plaza, A Fairmont Managed Hotel has played host to illustrious guests and storied society affairs. Peerless rooms and suites merge timeless grandeur with thoughtful ame

  • Fairmont San Francisco

    World renowned, Fairmont San Francisco presents an awe-inspiring picture of historic San Francisco. The grandeur of the luxury hotel atop Nob Hill coupled with its reputation for impeccable service promises a truly memorable experience. Central to the Financial District, Union Square and Fisherman's Wharf, the Fairmont Hotel is located at the only spot in San Francisco where each of the City's cable car lines meet. https://all.accor.com/event/information.en.shtml

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at