Hotel Art Series
PREMIUM Art Series Otelleri ile benzersiz ve ilham veren deneyimler yaratıyoruz
Hotel Art Series
Art Series

ART SERİES OTELLERİ İLE BENZERSİZ VE İLHAM VEREN DENEYİMLER YARATIYORUZ

Sıradışı bir konaklama yaşayın

Avustralyalı çağdaş sanatçılardan ilham alan Art Series otelleri sıradışı bir butik otel deneyimi sunuyor.

En hareketli sanat ve kültür merkezlerinde yer alan her bir butik otelin
tasarımında adını taşıdığı sanatçıdan esinlenilmiştir.
Duvarlar ve salonları süsleyen orijinal sanat eserleriyle, çok yüzlü
sanat esintili deneyim özel sanat kanalları, sanat kütüphaneleri, sanat turları ve sanat gereçlerinin sağlanamasıyla tamamlanır.

Kişiye özel hizmet ve sofitike tarz sunan tüm süitler, en yeni konfor ve teknolojinin yanında en rahat uykuyu sağlayan Art Series otelin imza niteliğindeki yatak takımıyla donatılmıştır.

Otel seçimi

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at