Hotel Greet
ECONOMY Gerekli ve mantıklı
Hotel Greet
GREET

GEREKLİ VE MANTIKLI

greet'e hoş geldiniz! Gerçekten önemli olan konulara odaklanan yerel oteller.

Bir masanın çevresinde bir araya gelin, aile odalarımızdan yararlanın, etkinliklerimizden birine katılın: Çünkü en harika anlar paylaştığımız anlardır ve tüm mekanlarımız şen şakrak anları düşünerek tasarlandı.

Yöresel reçellerimizin, köşe başındaki fırından gelen ekmeklerin, antika sofra takımlarının ve kadehlerin keyfini çıkarın: Çünkü müşterilerimiz ve yerel topluluklarımız için en iyisini istiyoruz; taze, sade ve yerel ürünler sunuyoruz.

Kornişon kavanozunun baş ucu lambasına çevrilmesi gibi işlenmiş, geri dönüştürülmüş, son haline getirilmiş mobilyalar. Çünkü çevremizdeki her şeye ikinci bir şans veriyoruz ve greet'te her nesnenin anlatacak bir hikayesi var.

Her şeyin ikinci şans bulduğu, ikinci bir yaşama kavuştuğu yeri keşfedin. greet'e hoş geldiniz! !

Otel seçimi

  • The Hotel Darmstadt

    Hotel Darmstadt is one of the largest in the region with 213 guest rooms and 11,000 sq. ft of conference and event space, serving business travelers and tourists. Our range of flexible event spaces (indoor and outdoor) makes us ideal for global meetings.Hotel Darmstadt is inspired by our local community and ecologically sustainable.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.