Hotel Novotel
ORTA DÜZEY Her gün yaşanan anları önemli kılan destinasyon otelleri
Hotel Novotel
Novotel

NOVOTEL - Her gün yaşanan anları önemli kılan destinasyon otelleri

Rahat ve hayat dolu oteller.

Novotel olarak kaliteli zamanın her gün yaşanan anları önemli kılmak anlamına geldiğine inanıyoruz. Konuklarımızın yaşam dengesini, wellbeing hissini iyileştirirken aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için her şey düşünüldü. ​
İster sezgisel ve modern tasarımımız ister geniş bir yelpazedeki ödüllendirici deneyimlerimiz sayesinde herkes yoğun yaşamından uzaklaşabilir ya da aileleri, arkadaşları veya çalışma arkadaşları ile bağlantı kurmak için zaman ayırabilir. ​
Bu kombinasyon Novotel'i hem gezginler hem de bir şeyler içmek, yemek, çalışmak, oynamak ya da sadece dinlenmek isteyen yerel halk için ideal nokta yapar.

Otel seçimi

  • Novotel Bangkok Sukhumvit 20

    Novotel Bangkok Sukhumvit 20 is located in the heart of Sukhumvit, Bangkok's shopping and restaurant district. A short walk to Sukhumvit MRT, Asoke BTS station and hotel Tuk Tuk transfer is available. Offering 244 guest rooms including Family and Executive suites, a full Executive Sky Club Lounge and free Wi-Fi. Restaurants and Bars include GourmetBar and Food Exchange, Grand Ballroom, Meeting Rooms, Infinity Pool, Kids Club and spa. Do not leave without visiting our highlight rooftop bar, Sky on 20.

  • Novotel London Canary Wharf

    Novotel London Canary Wharf, 39 katlı şık ve yeni bir oteldir. Canary Wharf metro istasyonuna kısa bir yürüme mesafesinde yer alır. Şehrin ikonik ticari bölgesinde yer alan otel, Londra'nın başlıca turistik yerlerine kolay erişim sunar. Otelde modern birrestoran, bar ve 360 derece muhteşem Londra şehir manzarasına sahip bir teras bulunur. 9 adet tam donanımlı toplantı odası, ücretsiz WiFi, son teknolojiye sahip spor salonu ve havuz sayesinde otel, iş ve tatil amaçlı konaklamalar için idealdir.

  • Novotel RJ Praia de Botafogo

    Hotel well-located in the wonderful city, Novotel RJ Praia de Botafogo boasts a beautiful breathtaking view and modern facilities for your stay. The rooms are comfortable, air-conditioned and with WIFI. Options for singles and office. This hotel on botafogo beach also has restaurant, event hall, business center, beauty salon, sauna and kids space. Your pet is welcome, for fees.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at