Hotel Mondrian
PREMIUM Dünyanın En Heyecan Verici Kültürel Sahnelerinin Merkezi
Hotel Mondrian
Mondrian Seoul Itaewon

DÜNYANIN EN HEYECAN VERİCİ KÜLTÜREL SAHNELERİNİN MERKEZİ

Mondrian bir seyahat tarzıdır


Çığır açan tasarımı ve gelişen programlamasıyla, yerliler ve gezginler için "olmazsa olmaz" bir destinasyondur. Mondrian her zaman, herkes için inovasyon ve yaratıcılığı destekleyen, dünyanın en heyecan verici kültürel sahnelerinin merkezindedir. Mondrian, konuklar ve yerlilerin kendilerini bulundukları şehrin kültürüne teslim edebilmeleri için keyifli bir atmosfer sağlar. Mondrian'da istediğiniz her şey sizin... ve bunu her yerde uluslararası bir hizmet düzeyinde yaparız.

Otel seçimi

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at