Hotel Sofitel Legend
LUXURY Sofitel: Fransız “Art de vivre” (yaşama sanatı)
Hotel Sofitel Legend
Sofitel Legend

Sofitel: Fransız “Art de vivre” (yaşama sanatı)

Sofitel Legend: Tarihin moderniteyle buluştuğu ikonik oteller.

Zamana meydan okuyan ikonik adreslerde tarihin moderniteyle buluştuğu Sofitel Legend otelleri, nihai hazza ulaşmak için büyük ölçüde Fransız lüksünden ilham almıştır. Otellerden her biri; kişiye özel hizmet, marka bir restoran, haute couture bir spa, duyarlı ve sezgisel teknoloji, özel kütüphane hizmetlerine sahip bir oturma odası ve daha birçok cazip imkânla farklılık gösterir. Yüzyıllar öncesine ait, koruma altındaki tarihî binalarda keşfedilmeyi bekleyen çok özel bir deneyim: Sofitel Legend Metropole Hanoi, Sofitel Legend The Grand Amsterdam, Sofitel Legend Old Cataract Aswan, Sofitel Legend Santa Clara Cartagena, Sofitel Legend People’s Grand Hotel Xian ve yakında Panama'da açılacak yepyeni bir destinasyon...

Otel seçimi

  • Sofitel Legend Metropole Hanoi

    Located in the heart of the old city, the Sofitel Legend Metropole Hanoi is an iconic award-winning luxury Hanoi old quarter hotel. Blending a heritage colonial style with neo-classical luxury and a dash of modernity, you'll find an elegance during your stay you're unlikely to experience anywhere else. Located only 35km away from Hanoi Noibai airport, and mere steps from the Opera House in Hanoi's culturally rich French Quarter, one of Hanoi's prime locations for leisure and business trips.

  • Sofitel Legend Old Cataract Aswan

    Step into the legendary site where King Fouad once entertained and Agatha Christie sipped cocktails: the 5-star Sofitel Legend Old Cataract Aswan Hotel. In the Nubian Desert on the banks of the Nile, opposite Elephantine Island, the majestic hotel sits on a pink granite cliff overlooking the world's longest river. This ravishing hotel with its legendary guest list of royals and dignitaries is both ideal for romantic getaways, and a perfect venue for small summits and corporate meetings.

  • Sofitel Legend The Grand Amsterdam

    Şehrin kalbindeki iki kanalın arasında yer alan Sofitel Legend The Grand, zengin bir tarihe sahiptir. Fransız zarafeti ve görkemiyle döşenen otel, beş yıldızlı lüksü benzersiz "Amsterdam" havasıyla sunar. Odalar, Bridges restoran, ziyafet salonu ve güzelbahçe terası oteli ziyaret eden herkesi etkisi altına alıyor. Otelimiz Hollanda Kraliçesi Prenses Beatrix'nin 1966 yılında evlendiği "Council Chamber" ile ünlüdür.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at