Hotel BreakFree
ECONOMY Breakfree ile bir mola verin
Hotel BreakFree
BreakFree

Breakfree ile bir mola verin

Harika değer. Harika yerler. Harika molalar.

Geniş, bağımsız Breakfree daire konaklaması, en iyi plajlara, şehir simgelerine ve tatil mekanlarına erişimi uygun maliyetle biraraya getirerek hem tatilciler hem de iş amaçlı seyahat edenler için ideal çözümü sunar.

Avustralya'dan veya dünyanın herhangi bir yerinden gelen aileler, gruplar, çiftler bir BreakFree otel teklifinin sunduklarından fazlasıyla memnun kalırlar. Onlar için bu konaklama, lokasyonun yaşattığı duygular ve keyfini çıkardıkları konforlu, samimi konaklama ve özenli hizmetin harmanıdır.

Otel seçimi

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at