Hotel MGallery
PREMIUM STORIES THAT STAY
Hotel MGallery
MGallery

STORIES THAT STAY

Dünya çapında dillere destan olmuş otel seçenekleri


MGallery Hotel Collection, her biri orijinal tasarıma ve eşsiz hikâyelere sahip butik oteller sunar. MGallery otellerini seçmek yaşamayı ve Unutulmayacak Anlar deneyimlemeyi seçmektir.

Otel seçimi

  • Hôtel L'Échiquier Opéra Paris - MGallery

    Modern Art Nouveau stili ile, Paris'in merkezinde bulunan 4 yıldızlı L'Echiquier Opéra Paris Fransız kültürünün ve yaşam tarzının en gözde yerleri Grands Boulevards ve Opéra'nın tiyatro ve kabarelerine yakındır. Yeni renove edilmiş otel ahşap ayrıntıları, mozaik zeminleri ve dekoratif boyası ile Belle Epoque mirasını temsil eder. Odalarımız ve süitlerimiz çağdaş ama aynı zamanda Paris dairelerinin eşi benzeri olmayan ambiyansını yakalayan bir ortamda ağırlamaya hazırdır.

  • Hôtel Molitor Paris - MGallery

    Paris'in şık 16. bölgesinin kalbinde yer alan şehir resortunu keşfedin. Yıl boyunca ısıtmalı açık havuza veya 1930'lardan kalma kapalı havuza dalın. Gevşemek için Spa by Clarins, sauna, kadın ve erkekler için ayrı hamamdan faydalanın veya bir spor eğitmeninden özel ders alın. Brasserie Molitor otantik, enfes lezzetler sunar. Kokteyller ve hafif yemekler servis eden çatı katı terası Mayıs'tan Eylül'e kadar açıktır.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at