İnce Mizahlı İnce Zevk

SLS olağanüstü deneyimlerin mekanıdır.

Mutfak sanatı, teatral iç mekanlar, devrimci tasarım detayları ve beklenmedik lezzetler. Devasa metal ördeklerden 'azizler' ve günahkarlar' için hazırlanmış oda içi bara, başka hiç bir lüks otel böylesi çeşitlilik, böylesi zenginlik, böylesi incelik sunamaz. Önde gelen geliştiriciler, mimarlar, tasarımcılar ve şeflerle, lüks yaşam tarzının geleceğini öngörüyor, yenilik getiriyor ve şekillendiriyoruz.

Oteli̇ni̇zi̇ bulun

Sözleşmeli olarak iş amaçlı seyahat edenler

Services

  • sbe DÜNYASI
  • SLS, ödüllü oteller, rezidanslar, spa'lar, restoranlar, lounge'lar, gündüz ve gece kulüplerini bünyesinde barındıran sbe'nin küresel yaşam tarzı otelcilik markaları koleksiyonunun bir üyesidir. Bir sbe otelinde konaklayarak bir erişim dünyasına dalın.

PROFESYONEL ÇÖZÜMLERLE BURADAYIZ

Etkinlikler ve Catering

Fark, ayrıntıda gizlidir. sbe Etkinlikler ve Catering, küresel ödüllü oteller, restoranlar, gece hayatı ve ünlü catering sunumları koleksiyonumuzla kendine özgü etkinlik deneyimleri yaratmak üzere çok geniş bir müşteri yelpazesiyle işbirliği yapmaktadır.

sbe Etkinlikler ve Catering, marka entegrasyonunun mutfak inovasyonuyla ve birinci sınıf miksolojiyle buluştuğu, mükemmel hizmetin incelikli dekor ve cezbedici eğlenceyle buluştuğu yerdir. İster arkadaşlarınız için samimi bir akşam yemeğine ister gösterişli bir suareye ev sahipliği yapıyor olun, etkinlik planlama ekibimiz her şeyi size özel hale getirerek konuklarınız için benzersiz ve unutulmaz deneyimler yaratırlar. Her detayın yerli yerinde olduğundan emin oluruz; siz keyfinize bakın.