Hotel SLS
Lifestyle by Ennismore Bir anlayışlı harikalar diyarı
Hotel SLS
SLS

Bir anlayışlı harikalar diyarı

Gösterişli & Yaramaz

SLS, büyük bir otelin lüksü ve kusursuzluğu ile tasarlanmış ve yaramaz bir dokunuş ile karşınıza çıkmıştır. Oyuncu bir ortam ile bir araya gelmiş gösterişli ve sıra dışı deneyimlere ev sahipliği yapar. Mutfak sanatı, teatral iç mekanlar, farklı tasarım dokunuşları ve beklenmeyen lezzetler her SLS otelinin merkezinde yer alır. Önde gelen mimarlarla iş birliği ile elde edilen kesintisiz bir şekilde nefes kesici ve lüks deneyimler, otel alanlarımızı zeki bir şekilde işlevsel kılarken aynı zamanda tüm gün boyunca gösterişli ve sihirli yapar.

Beni SLS’ye götür


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore, "yasam tarzi" markalarin kuruculari tarafindan olusturulmus global bir olusumdur

Otel seçimi

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at