Hotel SLS
LUXURY İnce Mizahlı İnce Zevk
Hotel SLS
SLS

İnce Mizahlı İnce Zevk

SLS olağanüstü deneyimlerin mekanıdır.

Mutfak sanatı, teatral iç mekanlar, devrimci tasarım detayları ve beklenmedik lezzetler. Devasa metal ördeklerden 'azizler' ve günahkarlar' için hazırlanmış oda içi bara, başka hiç bir lüks otel böylesi çeşitlilik, böylesi zenginlik, böylesi incelik sunamaz. Önde gelen geliştiriciler, mimarlar, tasarımcılar ve şeflerle, lüks yaşam tarzının geleceğini öngörüyor, yenilik getiriyor ve şekillendiriyoruz.


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore, "yasam tarzi" markalarin kuruculari tarafindan olusturulmus global bir olusumdur

Otel seçimi

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at