25hours Hotels
Lifestyle by Ennismore Birini bilseniz de diğerlerini bilmezsiniz
25hours Hotels
25hours

Birini bilseniz de diğerlerini bilmezsiniz

İlginç & Özenli

Her 25hours Hotel kendine has ve kendisine özeldir. Otellerden her biri konumundan ilham alan ve sanat, kültür, gastronomi ve çevresindeki öyküler ile şekillenmiş bir ruha sahiptir. Demokratik ve hoş görülü, iş ve eğlence için uygun, merak duygusuna ve macera ruhuna sahip herkese kapımız açık. Kendi kapılarını açanlara kapılarımızı açmaktan memnuniyet duyuyoruz. 2001 yılında kurulan 25hours Berlin, Paris, Zürih, Viyana, Floransa ve Kopenhag dahil olmak üzere 15 otele sahiptir.

Beni 25hours'a götür


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore, "yasam tarzi" markalarin kuruculari tarafindan olusturulmus global bir olusumdur

Otel seçimi

  • 25hours Hotel Bikini Berlin

    25hours Hotel Bikini Berlin, bu büyük şehrin kendisi kadar çeşitlilik içerir. Şehrin Batı Yakasında yer alır ve bir orman kadar yabanidir. Otel, Berlin Hayvanat Bahçesi ile Breitscheidplatz arasındaki Bikini-Haus binasında kozmopolit Berlin'i yansıtır. Tasarımcı Wer ner Aisslinger ve ekibi, doğanın ve kültürün zıtlıklarıyla oynayarak bir otel dünyası yarattılar. En üst katta bulunan, 360° çatı katı terasına sahip NENI restoran ve Monkey Bar sayesinde otel kendi konukları dışında da oldukça popülerdir.

  • 25hours Hotel Zurich Langstrasse

    25hours Hotel Langstrasse, Zürih'in ana istasyonunun yanı başındadır. Efsanevi Langstrasse'de kültür ve yaşam stili bir aradadır. Tasarımcı Werner Aisslinger, oteli bankalar ile kırmızı ışıklar ve sanat ile finansın zıtlıklarından ilham alan küçük, bağımsız bir evren olarak görür. Otelin içinde ve çevresinde düzenli olarak değişen sanatçıların sürdürdüğü çalışmalar, yenilik ve yaratıcılık havasını canlı tutar.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at