Hotel 25hours
PREMIUM Let’s spend the night together.**
Hotel 25hours
25hours

LET’S SPEND THE NİGHT TOGETHER.

come as you are.


25hours otellerinde sunulan hizmet yalnızca "kullanıma hazır" değildir, bulunduğu konuma has dokunuşlarla özelleştirilmiştir. Bazen havalı, bazen renkli, bazen nostaljik, bazen de sıradan olabilen 25hours otelleri, klasik oda ve kahvaltı konseptinin ötesinde bolca güzel vakit, eğlence ve sürpriz vaat eder.


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore, "yasam tarzi" markalarin kuruculari tarafindan olusturulmus global bir olusumdur

Otel seçimi

  • 25hours Hotel Bikini Berlin

    25hours Hotel Bikini Berlin, büyük şehrin kendisi kadar çeşitliliğe sahiptir. Şehrin Batısında bulunur ve bir orman kadar vahşidir. Berlin Hayvanat Bahçesi ve Breitscheidplatz arasındaki Bikini-Haus binasında bulunan otel, Berlin'in kozmopolit yönünü sergiler. Tasarımcı Werner Aisslinger ve ekibi, doğa ve kültürün zıtlıklarıyla oynayarak bir otel dünyası yaratmışlardır. NENI restoran ve 360° çatı teraslı Monkey Bar sayesinde otel, kendi konukları dışındaki müşteriler arasında da oldukça popülerdir.

  • 25hours Hotel Zurich Langstrasse

    25hours Hotel Langstrasse, Zürih'in ana istasyonunun yanı başındadır. Efsanevi Langstrasse'de kültür ve yaşam stili bir aradadır. Tasarımcı Werner Aisslinger, oteli bankalar ile kırmızı ışıklar ve sanat ile finansın zıtlıklarından ilham alan küçük, bağımsız bir evren olarak görür. Otelin içinde ve çevresinde düzenli olarak değişen sanatçıların sürdürdüğü çalışmalar, yenilik ve yaratıcılık havasını canlı tutar.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at