HUKUKİ BİLGİLER

Halen Accor Group'un otel rezervasyon sitesine bağlı bulunuyorsunuz. Kullanıcı, bu siteye giriş yapmakla mevcut kullanım şartlarını kabul etmiş olur.

EDİTÖR BİLGİLERİ:

Bu sitenin editörlüğünü yapan:
ACCOR SA, € 870 366 459 sermayeli, Ticaret ve Şirketler Sicili'ne no. RCS NANTERRE B 602 036 444 ile kayıtlı, Topluluk İçi KDV numarası FR 93 602 036 444 olan bir Fransız limitet şirketidir. Seyahat acenteleri ve diğer tur operatörleri siciline IM091100035 numarasıyla kayıtlıdır. Garantör: WHITE ROCK INSURANCE PCC Limited - Suite 913 Europort - GX11 1AA GIBRALTAR. Sigorta Eden: ALLIANZ KÜRESEL KURUMSAL & UZMANLIK HİZMETLERİ - Tour Opus - 77 Esplanade du Général de Gaulle - 92081 Paris La Défense - Fransa.
Accor SA
Genel Merkezi
82, rue Henri Farman
CS 20077
92445 ISSY-LES-MOULINEAUX
FRANSA
Tel.: +33 (0)1 45 38 86 00
Yayın Direktörü: Sébastien Bazin

HOST BİLGİLERİ:

Bu siteye hosting hizmeti veren:
Accor SA
Bilişim Sistemleri ve Telekom Genel Müdürlüğü
2 rue de la Mare Neuve
91000 Evry
FRANSA
Tel.: +33 (0)1 61 61 80 80

VERİ KORUMA:

Accor Grubu'nun veri koruma politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen Müşterinin Kişisel Verilerinin Korunması Bildirgesi'ne bakınız.

TELİF HAKKI:

Sitenin sunumu ve alan adı, ticari markaları, logoları, marka adları, çizimler, illüstrasyonlar, fotoğraflar, metinler, grafikler dahil her bir unsuru ve bu sitede bulunan diğer dosyalar, yürürlükteki fikri mülkiyet kanunlarıyla korunmaktadır ve Accor SA'ya aittir veya Accor SA'nın kullanması için yetki verilmiştir.
all.accor.com internet sitesinde bulunan hiçbir unsur, kati surette şahsi, özel, ticaret-dışı kullanıma yönelik olması haricinde Accor SA'nın önceden yazılı muvafakatı olmaksızın, sitedeki mevcut unsurlar değiştirilmeksizin herhangi bir şekilde veya herhangi bir biçimde, kısmen veya tamamen kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yeniden düzenlenemez, yüklenemez, tadil edilemez, aktarılamaz veya dağıtılamaz.
Sitenin içeriğinin tüm tam veya kısmi kopyalarıyla birlikte aşağıdakiler de bulunmalıdır. "Telif Hakkı Accor SA. all.accor.com adresinde kullanılan fotoğraflar bağlayıcı değildir."
all.accor.com sitesinin veya taşıdığı unsurların, açıkça yetkilendirme olmaksızın başka herhangi bir şekilde kullanımı, Fransız Fikri Mülkiyet Yasası madde L. 355-2 ve müteakip maddeler uyarınca Accor SA'nın haklarının ihlali ve sahtecilik olarak değerlendirilir.

ACCOR'UN VERİTABANI ÜRETİCİSİ OLARAK HAKLARI

Bütün müşteriler, alıcılar, muhtemel alıcılar ve ortaklar, all.accor.com internet sitesinde bulunan bilgileri otel rezervasyonu ihtiyaçları doğrultusunda görüntüleme hakkına kişisel olarak sahiptirler.
Bu kişiler, sitenin içeriğinin bir kısmını, söz konusu alıntıyla ve/veya kullanımla sitenin içeriğinin önemli bir kısmı (nitelik veya miktar itibarıyla) söz konusu olmadığı sürece, kişisel görüntüleme amaçları doğrultusunda alıntı yapabilir ve/veya yeniden kullanabilirler. Ayrıca bu sitenin içeriğinin herhangi bir kısmını mükerrer olarak alıntı yapmak ve/veya yeniden kullanmak da bu içerik çok geniş çaplı olmasa dahi yasaklanmıştır.
Sitenin başka araçlarla tam veya kısmi olarak herhangi bir biçimde çoğaltılması, Fransız Fikri Mülkiyet Yasası maddeleri L. 342-1 ve L. 342-2 uyarınca kati surette yasaklanmıştır. Sitenin içeriğinin tamamının veya bir kısmının, herhangi bir biçimde herhangi bir kesime alenen iletilmesi de yasaklanmıştır.
Bilhassa bu sitenin içeriğinin ticari amaçlarla kullanımı kati surette yasaklanmıştır.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER

all.accor.com adresinde kullanılan fotoğraflar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Fotoğraflar için teşekkürler kısmına bakınız.

SORUMLULUK

Bu site üzerinden ulaşılabilen bilgilerin tümü olduğu gibi sunulmuştur. Accor SA, bu bilgilerin kullanımından ötürü hiçbir açık veya zımni garantide bulunmaz ve sorumluluk üstlenmez.
Kullanıcı, bu bilgilerin kullanımından ötürü tek sorumluluk taşır.
Accor SA bu bilgileri herhangi bir zamanda değiştirme ve özellikle all.accor.com adresindeki güncellemelerle değiştirme hakkını saklı tutar.
Accor SA, bu sitede bulunan bilgilerden kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı ziyanlardan ötürü sorumlu tutulamaz.
Kullanıcı bu site üzerinde medeni veya hukuki yükümlülük içerecek hiçbir bilgiyi iletmemeyi taahhüt eder ve bu itibarla hukuk-dışı, hakaret içerikli veya kamu düzenine aykırı hiçbir bilgiyi bu site üzerinden dağıtmamayı da taahhüt eder.
Accor SA kullanıcılarına doğrulanmış mevcut bilgileri ve/veya araçları sağlamak için kendi imkânları dahilinde gereken her şeyi yapar fakat all.accor.com adresindeki hatalardan, mevcut bilgi eksikliğinden ve/veya virüs bulunmasından ötürü sorumlu tutulamaz.
Accor Group dışında yer alan ve bu siteye link veren siteler, Accor SA'nın denetimine tabi değildir ve bunun sonucu olarak Accor, bu içerikten kaynaklanan her sorumluluğu reddeder. Kullanıcı, bu sitelerin kullanımından ötürü tam sorumluluk üstlenir.

ÇEREZLER

all.accor.com sitesindeki çerezlerin kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Müşterilerin Kişisel Verilerinin Kullanımı Bildirgesi'ne başvurunuz.

HİPER LİNKLER

all.accor.com sitesine hiper link oluşturulması, Accor SA'nın önceden yazılı muvafakatını gerektirir.

E-POSTA

all.accor.com sitesinin çalışma biçimine dair tüm yorumlar için İletişim kısmına giriniz ve "all.accor.com sitesiyle ilgili yorumlar" seçimini yapınız.

LÜTFEN DİKKATE ALINIZ

İnternet sitesi üzerinden gönderilen tüm mesajlara müdahale edilebilir ve bize ulaşıncaya kadar gizliliği garanti edilemez.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TEŞEKKÜR