Daha uzun konaklama

Daha uzun konaklayın, daha az ödeyin

Daha uzun konaklama

Daha uzun konaklayın, daha az ödeyin
%30'a varan tasarruf*
 

Seyahatinizi belirleyin

  night(s)

Ara

ALL'i keşfedin

Daha uzun konaklayın, daha çok tasarruf edin. En az 3 gecelik gelecek konaklamanızda %30’a varan indirim edinin. Yeni duygular ve ilhamlarla dolu bir dünyayı keşfedin. 

Yaşanacak ve keyfi çıkarılacak daha çok şey - hayatın sizi götürdüğü her yerde.

Bu teklife dâhil olanlar

- %30'a varan indirim.
- ALL kartıyla ekstra %10 indirim*
- Kahvaltı dahil veya dahil değil*

Satış koşulları

Katılımcı marka

Ibis
Ibis styles
Thalassa
Mercure
Grand Mercure
Novotel
Suite Novotel
Pullman
Sebel
MGallery
Sofitel
* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.

Satış koşulları

“Daha uzun kalin ve daha fazla kar edin” kampanyasından yararlanan konuklar aşağıdaki koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır: 
Kampanya seçilen otele bağlı olarak çeşitli konaklama süreleri için geçerlidir. Otelin ilgili kampanya ile ilişkili hüküm ve koşullarına göz atın. 
Bu kampanya üyelerin katılımcı otellerde puanları kazanmasına olanak vermektedir. 
Ödeme rezervasyon sırasında çevrim içi olarak ve kredi/banka kartıyla yapılmak zorundadır. Konaklama tutarı rezervasyon sırasında karttan tümüyle tahsil edilir. Bu kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlar değiştirilemez, iptal edilemez, değiş tokuş yapılamaz veya ücreti iade edilemez ve de başka indirimler veya özel fırsatlarla birlikte kullanılamazlar. 
Kampanya katılımcı Accor Grubu otellerinde geçerli olup, bu promosyon için tahsis edilmiş olan odaların uygunluğuna bağlıdır. Bazı otellerde fiyata kahvaltı dâhil edilmiş olabilir. Otelin ilgili kampanya ile ilişkili hüküm ve koşullarına göz atın. 
Mercure, Novotel, Delano, Fairmont, ibis budget, ibis, ibis Styles, Grand Mercure, MGallery, Mondrian, Mövenpick, Mantra, Mantis, Pullman, Rixos, The Sebel, SLS, Sofitel, Sofitel Legend, SO/, Novotel Suites ve Swissôtel mevcuttur.