Hotel Peppers
PREMIUM Hatırlayın...Peppers ile
Hotel Peppers
PepperS

Hatırlayın...Peppers ile

Başka hiçbir yere benzemez

Peppers markası, incelikli bir zevk, ayrıntılara gösterilen özen ve mükemmel kişisel hizmetle eşanlamlı hale gelmiştir. Avustralya, Yeni Zelanda ve Endonezya'nın en göz alıcı yerlerinden bazılarında yer alan karşı konulamaz, baştan çıkarıcı ve şımartıcı bir tesis yelpazesini keşfedin.
Kır malikanelerinden dinlendirici deniz kenarı tatil köylerine, birinci sınıf golf otellerinden romantik üzüm bağı evlerine, Peppers kişisel ve canayakın hizmetleri olağanüstü yiyecekler ve şarapla biraraya getiriyor.

Otel seçimi

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at