Hotel Raffles
LUXURY an oasis for the well travelled
Hotel Raffles
Raffles

An Oasis for the Well Travelled

Raffles’ta bizim için gerçek lüks sadece ne yaptığımızla değil size nasıl hissettirdiğimizle de ilgili.


128 yılı aşkın süredir Raffles Seyahatseverler için bir Vaha olmakla birlikte maceracı ruha sahip, kaliteyi tanıyan konukların da gözdesi olmuştur. Raffles samimi ve egzotik, otantik ve yerel kültür öğelerini barındıran unsurların bir araya geldiği bir ortam sunar. Herkes içten ve hoş karşılanır, anlaşıldığını, kendisine değer verildiğini ve özen gösterildiğini hisseder. Bizim için gerçek lüks size sunulanlarla değil kendinizi nasıl hissettiğinizle ilgili. Bu yüzden de size kendiniz olabileceğiz, rahat davranabileceğiniz, seçim yapabileceğiniz ve bireyselliğinizi anladığımız bir ortam sunarız. Daha fazlasını keşfetmeniz, daha fazlasını yapmanız ve merakınızı canlı tutmanız için size esin kaynağı olmayı ve konaklama deneyiminizi zenginleştirmeyi ilke ediniriz.

Otel seçimi

  • Raffles Europejski Warsaw (Opening April 2018)

    We welcome you to a stately icon in the heart of Warsaw whose heritage stretches back over 160 years. Raffles Europejski Warsaw is a timeless monument to the city, reinvented with the essence of modern luxury. The building's enduring elegance is complemented by allusions to Polish culture, from our restaurants' cuisine to specially curated artworks and marble mosaics of the city skyline. Welcoming and intimate service includes discreet Raffles touches like private butlers, 24 hours a day.

  • Le Royal Monceau - Raffles Paris

    Step inside a masterpiece at the heart of the City of Light. Poised majestically in the shadow of the Arc de Triomphe, Le Royal Monceau is not just a luxury hotel but a legend that has played host to the greats of history. Daringly redesigned by PhilippeStarck, this Parisian icon is just a stone's throw from the world's most famous avenue, the Champs Elysées. We invite you to experience an oasis of refinement and unrivalled service.

  • Raffles Istanbul

    5 yıldızlı Raffles Istanbul; boğaza tepeden bakan konumu ile moda, gösteri ve sanatın bir araya geldiği Zorlu Center içerisinde şehri deneyimleyebileceğiniz en mükemmel konumdadır. Duygusal lüksün, yaratıcı gastronominin ve gerçek şıklığın adresi olan Raffles Istanbul misafirlerine eşsiz bir butler deneyimi sunar. 3000 m2'de hizmet veren Raffles Spa ve sağlıklı yaşam alanı ise şehrin ortasında çağdaş, ihtişamlı ve özgün bir vahadır.

SADAKAT PROGRAMI

ALL markalı otellerde avantajlarınızı kullanın

ALL - Accor Live Limitless ile özel fırsatlardan yararlanın. Bu markayı** taşıyan otellerdeki ve dünyanın her yerindeki daha pek çok otel, resort otel ve özel konumlardaki konaklamalarınız sırasında indirimden yararlanın.

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.
** Bu markayı taşıyan bazı oteller, ALL sadakat programına katılmamaktadır. Katılmayan otellerin listesine göz at