- 20% of 15% korting, het hele jaar gegarandeerd
Al uw verblijven het hele jaar door met 15% korting
Het hele jaar door 15% tot 20% korting
Het hele jaar door 15% korting
Uw volgende bestemming
fout(en)
You’ll be redirected to Accor website to view available hotels and book your stay
Selecteer uw gasten
Het ibis budgethotel Munich City South ligt op 10 minuten van het centraal station en dicht bij de snelweg A995. Het hotel heeft 91 comfortabele kamers die geschikt zijn voor 2 volwassenen en 1 kind tot 12 jaar. Geniet van gratis WiFi en begin uw dag goed met een heerlijk ontbijtbuffet. Het hotel heeft een betaalde overdekte parkeerplaats (beperkt aantal plaatsen, vooraf reserveren niet mogelijk).
Het ibis München City West is een modern en comfortabel hotel in de hoofdstad van Beieren. Dankzij de centrale ligging is ons hotel het ideale uitgangspunt om München te verkennen. De kamers zijn comfortabel ingericht en bieden alles wat u nodig hebt voor een aangenaam verblijf. Het hotel heeft een 24/7 receptie en hotelbar. 's Ochtends staat een uitgebreid ontbijtbuffet voor u klaar zodat u de dag vol energie kunt beginnen. Gratis WiFi inbegrepen.
Ibis München City East is ideaal voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers, dicht bij het stadscentrum en de handelsvloer. Onze Welkomstlounge serveert lichte snacks en verfijnde cocktails in een ontspannen omgeving. Kamers voor niet-rokers met uitstekende geluidsdemping en een levendig design. Het uitgebreide ontbijtbuffet na een ontspannen nacht is een perfect begin uw dag in de meest prachtige stad ter wereld.
Het Pullman Hotel München ligt rustig en centraal in Schwabing, in de buurt van de Engelse tuin en de snelweg A9. Het hotel heeft 150 parkeerplaatsen in de ondergrondse parkeergarage. Als u aankomt op de luchthaven van München, is de luchthavenshuttle een snel en betaalbaar alternatief voor een taxi of de S-Bahn. De metro ligt op slechts 200 meter van het hotel en u bent in 8 minuten op de Marienplatz en in 15 minuten op het centrale treinstation.
Geniet met volle teugen van uw overnachting in het ibis Parkstadt Schwabing: In elke kamer wacht u een heerlijk Sweet Bed by ibis bed en gratis WiFi. Begin uw dag ´s morgens goed met verse wafels voor ontbijt. Als u tussendoor trek krijgt, kunt u 24/7 in de hotelbar verfrissende drankjes en snacks bestellen. Er zijn dicht bij ons ibis hotel in München tal van excursiemogelijkheden: van de Engelse tuin tot de locatie van de Olympische Spelen.
Welkom in ons Novotel-zakenhotel in Parkstadt Schwabing in het noorden van de stad, tussen de Engelse tuin, de Allianz Arena en het Olympiapark-stadion. Begin de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet. Onze fitnessruimte en bar zijn 24 uur per dag geopend. De ruime kamers van 30 m² hebben comfortabele Queensize bedden en zijn geschikt voor het hele gezin. Beleef gezellige dagen in de hoofdstad van de deelstaat.
ALL LOYALTY PROGRAMME