ROWEREM PRZEZ POLSKĘ

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

Rower jest doskonałym środkiem transportu umożliwiającym szybkie odkrywanie najbliższej okolicy. Wyjątkowo dobrze nadaje się do poruszania się po mieście oraz pozwala w pełni cieszyć się urokami krajobrazów we własnym tempie. Bez względu na to, czy wybierzesz rower elektryczny, czy też model sportowy, rower jest idealnym środkiem transportu na każde wakacje.

Przygotowaliśmy dla Was listę atrakcji i miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić, jeśli planujesz wakacje na dwóch kółkach. Niezależnie od tego, czy będzie to rekreacyjna wycieczka po krakowskiej starówce, spokojne zwiedzanie Lublina, przejażdżka po wybrzeżu Wisły w okolicach Torunia czy wzdłuż bydgoskich kanałów. Chcemy Ci towarzyszć w tej podróży!

Kraków

Kraków

Kraków to dawna stolica Polski i miasto królów. Tutaj każdy zakątek ma do opowiedzenia niezwykłą historię. Na początek jednak każdy turysta, również poruszający się na dwóch kółkach, koniecznie musi odbyć podróż słynną Drogą Królewską.

Rezerwuj hotele w Krakowie

STARY LUBLIN

Lublin to największe polskie miasto na wschód od Wisły – nadal jeszcze nie do końca odkryte. Zwiedzanie warto zacząć od przejażdżki po uliczkach starego miasta – każdego zachwycą pięknie odrestaurowane kamieniczki na rynku, Brama Krakowska i archikatedra.

Rezerwuj hotele w Lublinie
Toruń,Polska

NAD WISŁĄ W BYDGOSZCZY I TORUNIU

Toruń ma do zaoferowania imponującą sieć ścieżek rowerowych. Warto wybrać się na przejażdżkę wzdłuż Bulwaru Filadelfijskiego, pomiędzy gotyckimi murami miasta a Wisłą. Bydgoszcz, miasto nad Brdą i Wisłą, posiada mnóstwo tras rowerowych i pieszych.

Rezerwuj hotele w Bydgoszczy i Toruniu

DLACZEGO WARTO REZERWOWAĆ NA STRONIE all.accor.com