Avis-klantbeoordeling 4.2/5 7.593 beoordelingen
ALLSAFE goedgekeurd hotel
Beste prijs garantie
Hoe het werkt?Hotel zonder
Als ik dit hotel boek:
Spaar ik geen punten
Kan ik mijn punten niet gebruiken
Profiteer ik niet van voordelen
Profiteer ik van de Ledenkorting
Central located next to train station
Non-smoking rooms
Public parking near hotel
Free WiFi
Short walk to historic city center
Inchecken vanaf 12h00
Uitchecken tot 12h00
Betaalde services
Marie Popelinplantsoen 4
8000 brugge
belgium
Inchecken vanaf 12h00
Uitchecken tot 12h00
Modern, comfortable and functional, this describes the rooms at ibis budget Brugge Centrum Station. With comfortable Sweet Bed by ibis, practical bathroom with separate toilet, flat screen TV and free WIFI.
100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht
Meer informatieUitstekende service en goede naleving van de COVID19 maatregelen en een warm onthaal
Sheila E. J. Gezinnen - 23/02/2021 ALL bevestigde berichten
Van zondag 14 februari tot en met maandag 22 februari hebben mijn moeder en ik in uw hotel Ibis Centraal Brugge gelogeerd. De service was uitstekend! De naleving van de COVID19 maatregelen zijn excellent uitgevoerd. Het contact met de receptie gedurende het verblijf bij zowel binnenkomst als het verlaten van het hotel was hartverwarmend en heel betrokken te noemen. In het bijzonder gaan onze dank en grote waardering en complimenten uit naar mevrouw Cindy van de receptie. Mevrouw Cindy heeft ons verblijf in uw hotel extra plezierig gemaakt. Haar prettig contact met ons en haar betrokkenheid maken van mevrouw Cindy een bijzonder klantgerichte en servicegerichte medewerker. Hartelijk en graag tot ziens. Sheila K. en moeder J..
Perfecte locatie
Bart Gezinnen - 03/02/2021 ALL bevestigde berichten
Een geweldig verblijf in Brugge. Ideale locatie en prijs/kwaliteit meer dan in orde!!
Leuk verblijf
Wout Stellen - 05/11/2020 ALL bevestigde berichten
We hebben een zeer leuk verblijf gehad ookal waren het bijzondere tijden. Alles werd goed coronaproof georganiseerd. De kamer was proper en alles wat we nodig hadden was er. Zeer goede prijs kwaliteit verhouding. In Brugge is er een gratis shuttle busje waardoor we zeer snel in het centrum waren.
Net hotel
chantale_de_coninck Gezinnen - 22/10/2020 Gecertificeerde beoordeling door TripAdvisor
Hotel is echt goed te voet van station bereikbaar . Er is wel veel lawaai in de kamer tot ongeveer 1uur in de nacht dit door de goederen treinen die daar vertrekken en aan komen . Het licht dan ook vlakbij het station dus .Voor één nacht was dat echt wel te doen .Ik zal het zeker terug boeken indien ik terug naar Brugge ga per trein.
super locatie heel centraal en uiterst practisch gelegen
Anne Alleen - 18/10/2020 ALL bevestigde berichten
Aangename verwelkoming , heel behulpvaardig , uiterst practische en confotabele kamers , practische ligging van het hotel , mijn verblijf was een goede ervaring
Onze meest recente 20 reviews
In samenwerking met TripAdvisor