ibis Brugge Centrum 3 sterren
Avis-klantbeoordeling (ALL beoordeling) 4.1/5 908 beoordelingen
ALLSAFE goedgekeurd hotel
Centraal gelegen in het historische stadscentrum
Uitgebreid ibis ontbijtbuffet
À la carte restaurant met regionale specialiteiten
24 uurs bar en snackservice
Openbare betaalde parkeergarage "Katelijne" onder het hotel
Katelijnestraat, 65 A
8000 BRUGGE
België
BRUXELLES NATIONAL op 100 km / 62,5 mijl
BRUGGE NR 9 op 5 km / 3,13 mijl
OOSTKAMP NR 8 op 10 km / 6,25 mijl
BRUGGE op 2 km / 1,25 mijl
Gps:51.202169, 3.226601
Inchecken vanaf - Uitchecken tot
Al de geneugten à la carte. Tijd voor een heerlijke maaltijd... Ontdek tijdens uw verblijf in onze hotels de culinaire hoogtepunten van onze Ibis-restaurants.
Tijd voor ontspanning. Een hapje, een drankje... Vrijetijdsbesteding was nog nooit zo aangenaam.
Warm, modern en comfortabel, met een zacht bed en een functionele badkamer. De kamer beschikt over alles om u thuis te laten voelen
Toegankelijke kamer
Toegankelijke kamer
100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht
Meer informatieAvis-klantbeoordeling 4.0/5
Ed Stellen - ALL bevestigde berichten
Prima stadshotel voor een bezoek aan Brugge. Goede kamers, goed ontbijt.
Avis-klantbeoordeling 3.5/5
Cornelis Vrienden - ALL bevestigde berichten
Hotel kamers aan de straatkant hebben veel last van lawaai, auto's, dronken mensen enz., de kamers die naar het binnenplein gericht zijn hebben daar bijna geen last van. Kamers zijn klein maar OK, bad in zo'n kleine badkamer is niet erg handig maar te doen.
Avis-klantbeoordeling 4.0/5
Robin Stellen - ALL bevestigde berichten
Korte stedentrip Brugge, hotel goed gelegen in binnenstad
Avis-klantbeoordeling 2.5/5
Stefan Stellen - ALL bevestigde berichten
Hotel is erg basic. Goede loop afstand van het centrum en vriendelijk personeel. Als je niks meer zoekt dan een simpele overnachting is dit hotel een prima keuze. Interieur mag wel een moderne upgrade gebruiken.
Beste Stefan, Bedankt dat u de tijd nam voor deze beoordeling. Wat fijn dat u onze locatie als een pluspunt opgeeft. Jammer dat u ons hotel nogal basic vond en dat u last heeft gehad van lawaai. We noteren uw opmerkingen en zullen kijken hoe we dit kunnen verbeteren. Hartelijke groeten en graag tot een volgende keer, Ariane SAMAEY, General Manager
Avis-klantbeoordeling 3.5/5
Mathijs Stellen - ALL bevestigde berichten
service correct en vriendelijk. Kamer was veel te klein voor 2 personen. Badkamer schoon. Watertemperatuur varieerde bij douchen. Föhn deed het niet. Klacht: afzuiging douche veel te luid. Met gesloten badkamerdeur was die in de nacht nog te horen. Ontbijt standaard.
Onze meest recente 20 reviews
In samenwerking met TripAdvisor