Sofitel Warsaw Victoria

Sofitel Warsaw Victoria 5 gwiazdki

Ocena klientów (Ocena ALL) 4.7/5 Liczba opinii: 1 982

Zobacz na mapie

Opis

O hotelu

 • Spotkania szyte na miarę w samym centrum Warszawy

 • Wysokiej jakości trening oraz luksusowe chwile relaksu

 • Wyśmienita oferta kulinarna

 • Wyśmienite śniadania

 • Concierge

Ten hotel uczestniczy w programie Planet 21 i działa na rzecz Positive Hospitality.

hotel certyfikowany ALLSAFE

Lokalizacja hotelu

Sofitel Warsaw Victoria

ul. Królewska 11
00-065 Warszawa
Polska

 • AUTOBUS:  175 or 116 UNIWERSYTET BUS STATION

 • METRO:  ONE SWIETOKRZYSKA

 • Samolotem

  Lotnisko Okecie W 9km / 5,59 mil

 • Pociągiem

  WARSZAWA CENTRALNA W 2km / 1,24 mil

Pozycja GPS:52.240074, 21.013284

Usługi hotelowe

Zameldowanie od: - Wymeldowanie do:

Podsumowanie
Na miejscu
 • Basen
 • Parking
 • Restauracja
 • Podjazd dla wózków
 • Centrum wellness
 • Klimatyzacja
 • Wi-Fi
 • Śniadanie
 • Bar
 • Sale konferencyjne

Nasze pokoje

Hotel posiada 368 komfortowych oraz eleganckich pokoi usytuowanych na pięciu piętrach, w tym 75 pokoi luxury oraz 33 apartamenty. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD, luksusowe łóżko MyBed, bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi.

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości

100% potwierdzonych opinii gości, którzy zatrzymali się w naszym hotelu

Dowiedz się więcej

Ocena ALL  4.7/5  Liczba opinii: 1 982

Ocena TripAdvisor  4.5/5  Liczba opinii: 4 244

Certyfikat Doskonałości 2022

Top

Ocena klientów 5.0/5

Tomasz Pobyt służbowy - Opinie potwierdzone ALL

Wracam i będę wracał… Jedyna uwaga… jakiś nie polubiłem pokoju 724. Dwa razy w nim mieszkałem i … nie zachwyca mnie.

Standard pokoi słaby

Ocena klientów 2.5/5

Anonimowo Jedna osoba - Opinie potwierdzone ALL

Zdecydowanie zbyt wysoka cena do jakości pokoju wystrój wnętrz zatrzymał się ponad 20 lat temu . Odniosłam wrażenie że płaciłam tak wysoką cenę wyłącznie za lokalizację .

Szanowna Pani Ranato, W imieniu całego zespołu hotelu Sofitel Warsaw Victoria pragnę podziękować za poświęcony czas na podzielenie się z nami wrażeniami z minionego pobytu w naszych progach. Jest mi niezmiernie przykro usłyszeć, że standard zarezerwowanego pokoju nie sprostał Pani oczekiwaniom, a wystrój naszych wnętrz pozostawiał wiele do życzenia. Proszę przyjąć moje najszczersze przeprosiny jeśli nasze historyczne wnętrza w połączeniu z funkcjonalnością oraz nowoczesnością nie przypadły Pani do gustu. Zapewniam, że w naszej przestrzeni hotelowe posiadamy również pokoje w innym standardzie oraz innej kategorii, które być może podczas ponownego wyboru będziemy mieć szansę zaprezentować. Odkąd naszym głównym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości serwisu, każda z otrzymanych opinii stanowi dla nas źródło motywacji do nieustannego doskonalenia naszych usług. Głęboko wierzę, ze po mimo złego wrażenia rozważy Pani jednak ponowny wybór naszego hotelu, a my tym samym otrzymamy szansę na zaprezentowanie serwisu odpowiadając standardom marki Sofitel. Z wyrazami szacunku, Małgorzata Badełek Kierownik ds. Relacji z Gośćmi

rewelacja

Ocena klientów 5.0/5

Jacek Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

Pyszne śniadania , miła atmosfera ,czysto.

Idealna lokalizacja

Ocena klientów 5.0/5

Al Pary - Opinie potwierdzone ALL

Ok

Hałas, niesprawna klimatyzacja

Ocena klientów 2.0/5

Krzysztof Pary - Opinie potwierdzone ALL

Na prośbę w recepcji o naprawę/włącznie klimatyzacji zastaliśmy po powrocie do pokoju po kilku godzinach...otwarte okno!

Szanowny Panie Krzysztofie. W imieniu całego zespołu hotelu Sofitel Warsaw Victoria dziękuje za zaufanie oraz poświęcony czas na podzielenie się z nami wrażeniami z minionego pobytu. Jest mi niezmiernie przykro usłyszeć, że jako nasz Gość Dnia nie czuł się Pan wyjątkowo, a podwyższony standard pokoju Luxury nie spełnił Pana oczekiwań pod względem systemu klimatyzacji. W związku z licznymi niedogodnościami proszę przyjąć moje najaszczersze przeprosiny. Odkąd naszym głównym celem jest zagwarantowanie komfortowego i niezapomniango pobytu dla każdego z naszych Gości, jestem rozczarowana, że nie podjęliśmy odpowiednich kroków w celu zniwelowania problemu oraz przedstawienia alternatywnego rozwiązania. Zapewniam, że podzieliłam się Pana spostrzeżeniami z resztą załogo hotelu aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości i kontynuować wysiłki w celu doskonalenia serwisu odpowiadając standardom marki Sofitel. Głeboko wierzę, że po mimo złego wrażenia pozytywne aspekty z pobytu przeważą w decyzji o ponownym wyborze naszego hotelu, a my tym samym otrzymamy szansę na zaprezentowanie najwyższej jakości usług, dbając o każdy szczegół Pana pobytu. Z wyrazami szacunku, Małgorzata Badełek Kierownik ds. Relacji z Gośćmi

Partner: TripAdvisor

Inne nasze placówki w pobliżu

Warszawa - wszystkie nasze hotele