Planujesz wyjazd? Zarezerwuj wcześniej i zapłać mniej

Zaplanuj swój pobyt wcześniej i skorzystaj z niższych stawek

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Potrzebujesz zmiany otoczenia? Niezależnie od tego, czy marzysz o krótkim pobycie w swoim ulubionym mieście, czy planujesz wypad w zupełnie nowy region, zawsze dobrze jest zrobić rezerwację z wyprzedzeniem.

Dzięki naszej ofercie Advance Saver planowanie podróży z wyprzedzeniem opłaca się jeszcze bardziej. Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym więcej zaoszczędzisz – nawet do 25% na każdym pobycie w hotelu. Mając do wyboru setki hoteli, możliwości są nieograniczone. Wystarczy, że wybierzesz miejsce i zarezewujesz swój pobyt co najmniej 15 dni przed przyjazdem.

Dołącz do naszego wyjątkowego programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless i zaoszczędź dodatkowo do 10%.

Urzeczywistnij swoje marzenia i już dziś zarezerwuj następny wyjazd.


Sprawdź warunki oferty

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.