Radość z rodzinnych podróży powraca

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

Gotowi, do startu... staaart! Czas uciec sprzed komputera, odpocząć wspólnie z rodziną i otworzyć się na świat. Czas na przygodę.
Zaplanuj dzień pełen atrakcji – od spacerów po warszawskim Ogrodzie Saskim, przez wspólne zabawy na bulwarach Wisły, po wypad na pyszne lody – niech na Waszych twarzach zagości uśmiech, jakiego nie widzieliście od miesięcy. Rezerwuj rodzinny pobyt w hotelach grupy Accor i przygotuj się na dobrą zabawę.

Myśl o niewiarygodnie wygodnym łóżku, śniadaniu przygotowanym specjalnie dla Ciebie i uśmiechnięty personel... to wszystko sprawia, że czujesz podekscytowanie i chcesz pakować walizki? Wspaniale! Czekamy na Ciebie! Jakie miejsce wybierzecie na swoją pierwszą rodzinną eskapadę po miesiącach lockdownu?

RODZINNE POBYTY W HOTELACH NOVOTEL

W hotelach Novotel możesz rozkoszować się każdą chwilą i tworzyć wspaniałe rodzinne wspomnienia. Skorzystaj z rabatu 50% na drugi pokój i rozkoszuj się wspólnym śniadaniem. Zarezerwuj teraz, aby zyskać dwa razy więcej komfortu za pół ceny.

Rezerwuj

POBYT I ŚNIADANIE DLA DZIECI GRATIS

Hotele Novotel oferują bezpłatne zakwaterowanie i śniadanie dla dwojga dzieci do 16 roku życia. Dla dzieci przewidziano kąciki zabaw i specjalną niespodziankę po przybyciu do hotelu. Novotel to miejsce przyjazne rodzinom!

Rezerwuj

RODZINNIE W HOTELACH IBIS

Wróć do rodzinnych podróży, rezerwuj hotele ibis. W pakiecie menu dla dzieci, kącik zabaw przy recepcji, dostęp do akcesoriów dla niemowląt, a dodatkowo możecie całą drużyną skorzystać ze zniżki 50% na drugi pokój.

Rezerwuj

FAMILY & CO W HOTELACH MERCURE

Rezerwuj pobyt, chwytaj dzień, twórz wspomnienia, do których będziecie wracać latami. Oferujemy bezpłatny pobyt w pokoju rodziców dla dziecka do 12 roku życia. Niech Wasze życie będzie wypełnione tylko wspaniałymi chwilami!

Rezerwuj

DLACZEGO WARTO REZERWOWAĆ NA STRONIE all.accor.com