Ibis Warszawa Ostrobramska 2 gwiazdki

Ocena klientów (Ocena ALL) 4.4/5 Liczba opinii: 446

Ibis Warszawa Ostrobramska - Image 1
Ibis Warszawa Ostrobramska - Image 2
Ibis Warszawa Ostrobramska - Image 3
Ibis Warszawa Ostrobramska - Image 4

Opis

O hotelu

  • 137 wygodnych pokoi z łazienką, telewizją kablową oraz bezpłatnym internetem.

  • Łatwy dojazd do Stadionu Narodowego i Pragi Północ - starej, klimatycznej dzielnicy Warszawy.

  • Parking z miejscami dla rowerów. Blisko ściężki rowerowe nad rzekę Wisłę.

  • 2 pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz parking

  • Restauracja "Ibis Restaurant" oferuje dania kuchni regionalnej i międzynarodowej.

Nasze pokoje

Take advantage of our Flight + Hotel offers

Discover

Lokalizacja hotelu

Ibis Warszawa Ostrobramska

ul. Ostrobramska 36
04-118 WARSZAWA
Polska

Pozycja GPS:52.232938, 21.119488

Dojazd i transport

Usługi hotelowe

Zameldowanie od: - Wymeldowanie do:

Na miejscu
  • Parking
  • Zwierzęta mile widziane
  • Restauracja
  • Dostęp dla osób na wózkach inwalidzkich
  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Śniadanie
  • Bar
  • Sale konferencyjne
  • Całkowity zakaz palenia na terenie całego obiektu

IBIS RESTAURANT

Nowoczesna restauracja Ibis Resturant, w której panuje swobodna atmosfera, zaprasza na regionalne specjały i dania kuchni międzynarodowej. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, od włoskich makaronów po soczyste, pyszne burgery

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości

100% potwierdzonych opinii gości, którzy zatrzymali się w naszym hotelu

Dowiedz się więcej

Ocena ALL  4.4/5  Liczba opinii: 446

Ocena klientów 5.0/5

Katarzyna B. Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

Od lat korzystam z sieci hoteli Ibis i jestem zadowolona.

Szanowna Pani Katarzyno, dziękuję bardzo za recenzję, Pozytywne komentarze sprawiają przyjemność wszystkim pracownikom naszego hotelu i bardzo się cieszę z Pani udanego pobytu w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska Mam nadzieję, że pozostaniemy w pamięci podczas planowania następnej podróży. Pozdrawiam Jarek Figat Dyrektor Hotelu

Ocena klientów 4.5/5

Slawomir Z. Znajomi - Opinie potwierdzone ALL

Jak na dwie gwiazdki to naprawdę za tą cenę warto tu się zatrzymać, w pokoju czysto, miła obsługa, dostępny parking i naprawdę smaczne śniadanie i spory wybór do końca. Polecam.

Szanowny Panie Sławomirze Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarze dotyczące pobytu w ibis Warszawa Ostrobramska. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Pozdrawiam Jarek Figat Dyrektor Hotelu

Ocena klientów 5.0/5

Radoslaw K. Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

Przytulnie, bezpiecznie i czysto. Polecam.

Szanowny Panie Radosławie jestem bardzo wdzięczny za to, że znalazł Pan czas na podzielenie się z nami swoją opinią. Dziękuję za udany pobyt w naszym hotelu i mam nadzieję spotkać Pana ponownie w niedalekiej przyszłości. Pozdrawiam Jarek Figat Dyrektor Hotelu

Ocena klientów 4.5/5

Leslaw N. Jedna osoba - Opinie potwierdzone ALL

Obiekt bardzo dobrze zarządzany, z wyczuciem potrzeb swoich gości, świetnie utrzymany i zadbany,, z życzliwym i otwartym na klientów personelem; rejestracja po przybyciu przebiega bardzo sprawnie i szybko, recepcjoniści zawsze na miejscu

Szanowny Panie Lesławie , Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarze dotyczące pobytu w ibis Warszawa Ostrobramska. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Pozdrawiam Jarek Figat Dyrektor Hotelu

Ocena klientów 5.0/5

Leszek O. Pobyt służbowy - Opinie potwierdzone ALL

Często nocuje w hotelu Ibis na Ostrobramskiej i zawsze jestem zadowolony z pobytu w tym hotelu i obsługi hotelowej

Szanowny Panie Leszku, Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarze dotyczące pobytu w ibis Warszawa Ostrobramska. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Pozdrawiam Jarek Figat Dyrektor Hotelu

Recenzje naszego hotelu napisane przez podróżnych

  • 224 Liczba opinii 7.6/10 Lokalizacja
  • 339 Liczba opinii 7/10 Pokój
  • 305 Liczba opinii 9.4/10 Obsługa
  • 9 Liczba opinii 9.8/10 Internet
  • 225 Liczba opinii 8.9/10 Śniadanie
  • 132 Liczba opinii 8.6/10 Czystość

Zarządzane przez Trustyou

Inne nasze placówki w pobliżu

Warszawa — hotele - wszystkie nasze hotele