Hotel Mercure Gdynia Centrum 3 gwiazdki

Ocena klientów (Ocena ALL) 4.5/5 Liczba opinii: 3 372

Hotel Mercure Gdynia Centrum - Image 1
Hotel Mercure Gdynia Centrum - Image 2
Hotel Mercure Gdynia Centrum - Image 3
Hotel Mercure Gdynia Centrum - Image 4

Opis

O hotelu

 • 294 klimatyzowane pokoje, w tym ponad 100 z panoramicznym widokiem na morze

 • Ścisłe centrum Gdyni oraz dogodna komunikacja z najważniejszymi atrakcjami Trójmiasta

 • Plaża oraz Bulwar Nadmorski w odległości 100 metrów od hotelu

 • Potężny parking na 200 pojazdów do dyspozycji gości

 • Bogata oferta gastronomiczna inspirowana lokalną tradycją

Nasze pokoje

Lokalizacja hotelu

Hotel Mercure Gdynia Centrum

ul. Armii Krajowej 22
81372 GDYNIA
Polska

Pozycja GPS:54.517261, 18.543287

Dojazd i transport

Usługi hotelowe

Zameldowanie od: - Wymeldowanie do:

Na miejscu
 • Basen
 • Parking
 • Zwierzęta mile widziane
 • Transfer
 • Restauracja
 • Dostęp dla osób na wózkach inwalidzkich
 • Wi-Fi
 • Klimatyzacja
 • Śniadanie
 • Bar
 • Sale konferencyjne
 • Całkowity zakaz palenia na terenie całego obiektu
 • Obsługa hotelowa

WINESTONE

Restauracja Winestone to kulinarny wyróżnik marki Mercure. W menu niebanalne dania w formie les planches oraz bogaty wybór win z całego świata.

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości

100% potwierdzonych opinii gości, którzy zatrzymali się w naszym hotelu

Dowiedz się więcej

Ocena ALL  4.5/5  Liczba opinii: 3 372

Ocena TripAdvisor  4.0/5  Liczba opinii: 918

Bardzo udany pobyt

Ocena klientów 5.0/5

Izabela Znajomi - Opinie potwierdzone ALL

Bardzo udany pobyt, lokalizacja wyśmienita, hotel czysty, śniadania - bardzo duży wybór, potrawy donoszone na bieżąco, wszystko smaczne i świeżutkie.

Szanowna Pani Izabelo, Dziękujemy za miłe słowa oraz opinię dotyczącą pobytu w Mercure Gdynia Centrum. Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Pani udany pobyt i zadowolenie z lokalizacji oraz oferty śniadaniowej. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług i komfortu, dlatego doceniamy pozytywne opinie naszych Gości. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie gościć Panią w naszym hotelu. W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni".

zawiedziony

Ocena klientów 3.5/5

Roman Pary - Opinie potwierdzone ALL

W tym hotelu byłem ponad 20 razy. Posiadam złotą kartę AL Accor i pierwszy raz zdarzyło się, że nie dostałem pokoju o wyższym standardzie, pomimo tego że w hotelu było mało gości. Dlatego jestem zawiedziony. Pozostałe aspekty mojego przyjazdu były poprawne, dlatego wystawiłem ocene 7.

Szanowny Panie Romanie, Dziękujemy za poświęcony czas i napisaną opinię. Jest nam niezmiernie przykro, że ocenił Pan tak nisko swój pobyt w Mercure Gdynia Centrum. Za każdym razem czynimy co w naszej mocy, by otrzymał Pan pokój wyższej kategorii, jednak tym razem nie było to fizycznie możliwe. Zarezerwował Pan pokój typu Privilege, a wyżej od niego kategorią jest tylko i wyłącznie Executive Suite Sea View. W dniu Pana przyjazdu, tj. 7.04.2024 wszystkie apartamenty były już sprzedane i nie mogliśmy Panu takiego zaoferować. Nie było to w żaden sposób uzależnione od decyzji zespołu i kierownictwa. Regulamin ALL zakłada podwyższenie standardu pokoju jedynie gdy w dniu meldunku istnieje ku temu sposobność. Obniżenie oceny ogólnej za ten aspekt stanowi zatem zawód dla naszego zespołu, niesprawiedliwie odzwierciedlając nasze możliwości w tym względzie. Dziękujemy bardzo za wyróżnienie pozostałych aspektów pobytu. Jesteśmy wdzięczni za przesłaną opinię i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Pana ponownie. W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni".

nie jestem zadowolona z pobytu

Ocena klientów 1.5/5

Monika Pobyt służbowy - Opinie potwierdzone ALL

brak info o braku ręczników dla klientów hotelu na basenie, brak możliwości komfortowego skorzystania z basenu ( chyba jakieś zewnętrzne grupy ), śniadanie na wynos - pobieranie kwoty 40 zł za możliwość spakowania śniadania na wynos!!!! w jednorazowym pojemniku, kontakt telefoniczny w celu rezerwacji graniczy z cudem, odsyłanie od jednej do drugiej osoby/działu, finalnie rezerwacja mailowa

Szanowna Pani Moniko, Dziękujemy za przesłaną opinię po pobycie w Mercure Gdynia Centrum. Przepraszamy za wszelkie niedogodności podczas Państwa pobytu. Brak ręczników na basenie nie powinien się wydarzyć, dlatego niezwłocznie poprosiliśmy zarządcę basenu o stosowne wyjaśnienie. Polityka śniadań na wynos jest identyczna we wszystkich obiektach naszej sieci. Nie ma możlwości bezpłatnego zapakowania jedzenia w ramach ceny śniadań. Przykro nam, że wywołało to tak mieszane uczucia. W przypadku pełnego obłożenia działu rezerwacji, dodzwonienie się bywa niemożliwe. Czynimy wszystko co w naszej mocy, by odebrać każde zlecenie od naszych Gości. Każdorazowo zachęcamy do kontaktu mailowego, który jest najdogodniejszą formą korespondencji, dając gwarancję szybkiego wykonania usługi. Pragniemy zapewnić, że podejmiemy odpowiednie działania w oparciu o Państwa uwagi. Liczymy na kolejną szansę do udowodnienia, że nasz hotel sprosta Państwa oczekiwaniom. W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni".

Doskonała lokalizacja, znakomite śniadanie

Ocena klientów 4.5/5

Darek Pary - Opinie potwierdzone ALL

Bardzo miła niespodzianka. Rezerwowałem pokój standardowy, a ze względu na dostępność otrzymałem pokój premium z widokiem na morze bez dodatkowych dopłat.

Szanowny Panie Darku, Dziękujemy za miłe słowa dotyczące pobytu w Mercure Gdynia Centrum. Doceniamy Pana uprzejme pochwały względem lokalizacji oraz śniadania. Cieszymy się również, że mogliśmy Państwa pozytywnie zaskoczyć podczas pobytu, oferując pokój Privilege z widokiem na morze. Naszym celem jest zapewnienie Gościom komfortu i wyjątkowego doświadczenia, dlatego podobne opinia są dla nas bezcenne. Mamy nadzieję, że kolejne wizyty będą równie udane. Już dziś zapraszamy do ponownych odwiedzin. W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni".

Hotel zlokalizowany dobrze

Ocena klientów 1.5/5

Dariusz E. K. Pobyt służbowy - Opinie potwierdzone ALL

Recepcja,ststem rezerwacji,przepływ informacji pozostawia wiele do życzenia. Nieustanne zmiany obsługi recepcji to norma że szkodą dla klienta. Jakość w tym zakresie to lata poprzedniego wieku. W niedzielę przyszedł ojciec z dzieckiem proszę o możliwość skorzystania pilnie z toalety recepcjonista mu odpowiedział - najbliższa jest na dworcu. Ton i sposób to żenada dla takiego hotelu. Pomijając ten incydent dokonuje się rezerwacji jednego pokoju, otrzymuje się zupełnie inny. Status Diament to abstrakt, podobnie jak podwyższony status - pokój bez kapci, szlafroków, przedmiotów higieny oraz innego wyposażenia. Gdyby nie reakcja personelu piętra, recepcja ma gdzieś uwagi i zwala na Kierownika Recepcji. Jakość obsługi klienta jest coraz gorszą.

Szanowny Panie Dariuszu, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat ostatniego pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że docenił Pan naszą dogodną lokalizację. Pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności. Zapewniamy, że nie jesteśmy obojętni wobec tej kwestii i każdorazowo odbywamy rozmowy z naszym zespołem. Jest nam niezmiernie przykro, że mimo Pana bardzo częstych wizyt, nie czuł się Pan usatysfakcjonowany niniejszym pobytem. Przez ostatnie lata doświadczamy Pana najwyższym poziomem obsługi, począwszy od specjalnych cen, skończywszy na spersonalizowanej obsłudze w pokojach i restauracji. Tak częste odwiedziny utwierdziły nas w przekonaniu, że czuje się Pan zadowolony z naszej oferty, a wszelkie aspekty pobytów są przez nas realizowane na właściwym poziomie, zgodnie z Pana statusem w programie lojalnościowym ALL. Uprzejmie informujemy, że otrzymał Pan odpowiednio wcześniej potwierdzenie jaki pokój został Panu przydzielony w ramach naszej dostępności, a jego wyposażenie w żadnym momencie nie odstawało od standardów pokoju Superior. Wspomniane elementy jak kapcie, szlafroki czy amenities nie są właściwymi dla tych pokoi. W przyszłości zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji. Pracownicy oraz kierownik tego zespołu jak zawsze pozostaje do Pana dyspozycji. W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni"

Partner: TripAdvisor

Recenzje naszego hotelu napisane przez podróżnych

 • 973 Liczba opinii 9.2/10 Lokalizacja
 • 1 122 Liczba opinii 7.1/10 Pokój
 • 1 076 Liczba opinii 9.5/10 Obsługa
 • 13 Liczba opinii 7.4/10 Internet
 • 771 Liczba opinii 9.5/10 Śniadanie
 • 291 Liczba opinii 7/10 Czystość
 • 182 Liczba opinii 9.7/10 Plaża
 • 143 Liczba opinii 5.5/10 Dobra oferta cenowa

Zarządzane przez Trustyou

Inne nasze placówki w pobliżu

Gdynia - wszystkie nasze hotele