Hotel Mercure Gdynia Centrum 3 gwiazdki

Ocena klientów (Ocena ALL) 4.5/5 Liczba opinii: 3 359

Hotel Mercure Gdynia Centrum - Image 1
Hotel Mercure Gdynia Centrum - Image 2
Hotel Mercure Gdynia Centrum - Image 3
Hotel Mercure Gdynia Centrum - Image 4

Opis

O hotelu

 • 294 klimatyzowane pokoje, w tym ponad 100 z panoramicznym widokiem na morze

 • Ścisłe centrum Gdyni oraz dogodna komunikacja z najważniejszymi atrakcjami Trójmiasta

 • Plaża oraz Bulwar Nadmorski w odległości 100 metrów od hotelu

 • Potężny parking na 200 pojazdów do dyspozycji gości

 • Bogata oferta gastronomiczna inspirowana lokalną tradycją

Nasze pokoje

Lokalizacja hotelu

Hotel Mercure Gdynia Centrum

ul. Armii Krajowej 22
81372 GDYNIA
Polska

Pozycja GPS:54.517261, 18.543287

Dojazd i transport

Usługi hotelowe

Zameldowanie od: - Wymeldowanie do:

Na miejscu
 • Basen
 • Parking
 • Zwierzęta mile widziane
 • Transfer
 • Restauracja
 • Dostęp dla osób na wózkach inwalidzkich
 • Wi-Fi
 • Klimatyzacja
 • Śniadanie
 • Bar
 • Sale konferencyjne
 • Całkowity zakaz palenia na terenie całego obiektu
 • Obsługa hotelowa

WINESTONE

Restauracja Winestone to kulinarny wyróżnik marki Mercure. W menu niebanalne dania w formie les planches oraz bogaty wybór win z całego świata.

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości

100% potwierdzonych opinii gości, którzy zatrzymali się w naszym hotelu

Dowiedz się więcej

Ocena ALL  4.5/5  Liczba opinii: 3 359

Ocena TripAdvisor  4.0/5  Liczba opinii: 921

„Hotel przyjazny dla rodzin” - pożegnanie z siecią Accor

Ocena klientów 0.5/5

Przemek Pary - Opinie potwierdzone ALL

Najpierw plusy: wspaniały widok z okna, przepyszne śniadania. Niestety, pobyt, mający być inauguracja dłuższego urlopu, został całkowicie zepsuty przez zidiociałych rodziców z koszmarnie wrzeszczącym dzieckiem na śniadaniu, przy kompletnej obojętności personelu. Sorry, są dziesiątki sposobów na zaradzenie takim sytuacjom, ale sieć Accor chyba ich nie zna. Niestety, nigdy więcej.

Szanowny Panie Przemysławie, Dziękujemy za podzielenie się opinią po pobycie w Mercure Gdynia Centrum. Cieszymy się, że docenił Pan wspaniały widok z okna oraz przepyszne śniadania. Pragniemy przeprosić za nieprzyjemność związaną z zachowaniem innych Gości. Zapewniamy, że podejmiemy działania, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości, jednak nasze możliwości z oczywistych przyczyn są ograniczone. Nie mamy prawa ingerować w zachowanie dzieci przebywających w hotelu, a wszelkie sugestie względem rodziców również mogą się ograniczać jedynie do rozmów. Przykro nam, że spośród tak licznych aspektów, akurat ten wpłynął na Pana zadowolenie tak znacząco, obniżając w całości ocenę dla naszego obiektu. Liczymy, że w rzeczywistości udało się nam spełnić większość z Pana oczekiwań, a starania zespołów poszczególnych punktów w hotelu zostały dostrzeżone. Liczymy, że jeszcze kiedyś zechce Pan dać nam szansę udowodnienia, jak ważne są dla nas komfort i zadowolenie Gości. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin. W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni".

Bardzo dobrze polozony hotel zwlaszcza dla miłośników sasiedniego teatru muzycznego

Ocena klientów 4.0/5

Mateusz Pobyt służbowy - Opinie potwierdzone ALL

Pokoje z widokiem na morze super , dobrze wyposazone, zastrzezenie do brudnych okien bo psuły piękny widok na zatoke, sniadnie i obsluga bez zastrzezeń.

Szanowny Panie Mateuszu, Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie opinii. Cieszymy się, że nasza lokalizacja spełniła Pana oczekiwania, zwłaszcza jeśli chodzi o bliskość sąsiedniego Teatru Muzycznego. Przepraszamy za niedociągnięcia związane z brudnymi oknami. Wykonujemy tę usługę tak często jak to możliwe, jednak ze względu na wielkość hotelu i jego wysokość, nie możemy tego robić przy każdym sprzątaniu. Liczymy na Pana wyrozumiałość. Niemożność zameldowania pokoju wcześniej, niż przewiduje czas meldunków, wynika z wielu aspektów. Każdą z takich próśb rozpatrujemy indywidualnie, a Panie pokojowe pracują w wytężeniu, by oddać pokój jak najszybciej. Przykro nam, że musiał Pan oczekiwać nieco dłużej. Dziękujemy za docenienie śniadań i obsługi - to dla nas bardzo ważne. Zapraszamy do ponownych odwiedzin w przyszłości. W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni".

Pobyt oceniam na bardzo dobry

Ocena klientów 5.0/5

Adam Jedna osoba - Opinie potwierdzone ALL

Hotel bardzo klimatyczny pokój bardzo czysty i zadbany ,obsługa na 6! miła, uprzejma, jedzenie super! Wszystko smaczne i świeże. Mój pobyt po kilkudziesięciu latach był bardzo udany..Jestem zachwycony i serdecznie polecam wszystkim odwiedzić Hotel Mercury..naoewno do Was wrócę

Szanowny Panie Adamie, Dziękujemy za pozytywną opinię po wizycie w Mercure Gdynia Centrum. Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu spełnił Pana oczekiwania. Naszym celem jest zapewnienie Gościom komfortowego i przyjemnego pobytu, dlatego miło nam słyszeć, że pokój był czysty, obsługa uprzejma, a jedzenie smaczne. Serdecznie dziękujemy za rekomendację i czekamy na Pana kolejną wizytę w mieście "z morza i marzeń". W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni".

Pobyt spełania minimelne wymagania, ale cena nie jest adekwatna do jakości

Ocena klientów 3.0/5

Marta Znajomi - Opinie potwierdzone ALL

Otrzymałam pokój z wanną o czym nie zostałam poinformowana przez personel (mam problemy zdrowotne i nie dam rady bez pomocy wejść do wanny). Wielkość pokoi jest wystarczająca. Kosmetyki ładnie pachnące. Dobra decyzja dotycząca dozownika wody w korytarzu. Brak lodówki, brak szlafroków w pokoju. Śniadania urozmaicone, smaczne, ale wykładzina w restauracji serwujące śniadania zniechęca do konsumpcji czegokolwiek.

Szanowna Pani Marto, Dziękujemy za Pani opinię na temat pobytu w naszym hotelu. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy wszystkich Pani oczekiwań. Brak informacji ze strony zespołu odnośnie wanny wynika z faktu, że takowe znajdują się niemal we wszystkich pokojach. Zwrócimy uwagę zespołu na to, by przekazywać tę informację Gościom rezerwującym pobyty telefonicznie. Wykładzina w sali śniadaniowej jest prana specjalistycznymi środkami raz w tygodniu, ponieważ nie jesteśmy w stanie czynić tego częściej. Uprzejmie przekazujemy, że właśnie dziś trwa jedno z takowych sprzątań. Pragniemy zapewnić, że będziemy kontynuować starania, by poprawić jakość naszych usług. Jednocześnie informujemy, że wkrótce rozpoczniemy remonty, które odmienią wizerunek niektórych pokoi, wzbogacając komfort użytkowników. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję gościć Panią ponownie i pokazać naszą poprawę. Liczymy, że będzie to dla Pani w pełni udany czas. W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni".

Dobra lokalizacja

Ocena klientów 3.5/5

Tom Pary - Opinie potwierdzone ALL

-

Szanowny Panie Tomaszu, Dziękujemy za wybór hotelu Mercure Gdynia Centrum. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas i podzielenie się z nami wrażeniami po wizycie. Cieszymy się, że pobyt upłynął komfortowo, pozostawiając w pamięci pozytywne doświadczenia. Wierzymy, że Pana opinia będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do dalszego poprawiania jakości oferowanych usług. Uprzejmie informujemy, że wszelkie spostrzeżenia zostaną niezwłocznie przekazane do kierowników poszczególnych działów. Już dziś zachęcamy do ponownych odwiedzin Gdyni. W imieniu dyrekcji i zespołu hotelu Mercure Gdynia Centrum, Patryk Adrych Kierownik ds. Relacji z Gośćmi Mercure Gdynia Centrum "Twoja przystań w sercu Gdyni"

Partner: TripAdvisor

Recenzje naszego hotelu napisane przez podróżnych

 • 962 Liczba opinii 9.2/10 Lokalizacja
 • 1 103 Liczba opinii 7.2/10 Pokój
 • 1 060 Liczba opinii 9.5/10 Obsługa
 • 13 Liczba opinii 7.4/10 Internet
 • 777 Liczba opinii 9.5/10 Śniadanie
 • 289 Liczba opinii 7/10 Czystość
 • 178 Liczba opinii 9.7/10 Plaża
 • 142 Liczba opinii 5.8/10 Dobra oferta cenowa

Zarządzane przez Trustyou

Inne nasze placówki w pobliżu

Gdynia - wszystkie nasze hotele