Hotel Novotel Wroclaw City 3 gwiazdki

Ocena klientów 4.4/5 Liczba opinii: 3 242
Novotel Wroclaw City
Zobacz na mapie
+ 21 Usługi
Zarezerwuj ten hotel

Pokój  1

Liczba osób
Wiek dzieci

Gwarancja najniższej ceny

Jak to działa?

ALL - Accor Live Limitless

Bezpłatnie: zostań uczestnikiem programu

Podczas dokonywania rezerwacji w tym hotelu:

  • Zdobywam punkty Status i Rewards

  • Mogę wykorzystać punkty Rewards

  • Korzystam z przywilejów

  • Mogę skorzystać z ceny tylko dla klubowiczów

O hotelu

  • W willowej dzielnicy Wrocławia

  • Restauracja z widokiem na ogród, bogaty bufet śniadaniowy

  • Centrum konferencyjne, szybki bezprzewodowy Internet

  • Sala dla dzieci z konsolą do gier

  • W pobliżu wjazdu na autostradę, dogodny dojazd do centrum

Ten hotel uczestniczy w programie Planet 21 i działa na rzecz Positive Hospitality.

Usługi w hotelu i w okolicy

Zameldowanie od: 14h00

Wymeldowanie do: 12h00

Płatne usługi

Usługi i informacje praktyczne
  • Zameldowanie online
  • Wi-Fi/dostęp do Internetu
  • Parking
  • Dostępność dla osób niepełnosprawnych
  • Zwierzęta dozwolonePłatne usługi
  • Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci
  • Hotel z całkowitym zakazem palenia
  • Klimatyzacja
  • Języki, jakimi posługuje się personel hotelu
  • Wczesne zameldowanie/Późne wymeldowaniePłatne usługi
  • Maszyna do czyszczenia obuwia
  • Bankomat
Gastronomia
  • Śniadanie
  • Liczba restauracji: 1
  • Liczba barów: 1
  • Obsługa hotelowa
Rozrywka
  • Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci
  • Ścieżka do biegania (W okolicy)
Usługi biznesowe
  • Sale konferencyjne: 5
  • Hotel kongresowy
  • Kącik internetowy z komputerem Mac
  • Możliwość kopiowania / wydruku

Lokalizacja hotelu

Novotel Wroclaw City

ul. Wyścigowa 35
53-011
wrocław
polska

Tel: +48713398051

Faks: (+48)71/3398075

Kontaktowy adres e-mail

Zameldowanie od: 14h00

Wymeldowanie do: 12h00

  • OLD TOWN :  144 WOJSZYCKA

  • WROCLAW GL. RAILWAY STATION :  17 RADIO TELEWIZJA

  • WROCLAW GLOWNY RAILWAY STATION :  9, 16 LAST STOP

  • Samolotem

    WROCLAW STRACHOWICE W 12km / 7,5 mil

  • Pociągiem

    WROCLAW GLOWNY W 6km / 3,73 mil

Pozycja GPS:51.068275, 17.008756

Nasze hotele

Pokoje w hotelach Novotel są przestrzenne, charakteryzują się nowoczesnym wystrojem i przystosowalnością, przez co stanowią doskonałe miejsce do zamieszkania, spełniające wszelkie potrzeby gości.

Komfortowy pokój typu superior z 1 podwójnym łó żkiem.

  • Maksymalna liczba osób: 2
  • Powierzchnia: Od 24
  • Widoki: Od strony podwórza, Od strony ogrodu *

* W zależności od dostępności

  • Bezpłatna woda mineralna w pokoju
  • Zestaw do parzenia kawy/herbaty
  • Biurko do pracy
  • Produkty łazienkowe
  • Bezpośrednia linia telefoniczna
Dostępne pomieszczenie

Komfortowy pokój typu superior z 1 podwójnym łó żkiem i rozkładaną sofą.

  • Maksymalna liczba osób: 4
  • Powierzchnia: Od 24
  • Bezpłatna woda mineralna w pokoju
  • Zestaw do parzenia kawy/herbaty
  • Biurko do pracy
  • Produkty łazienkowe
  • Bezpośrednia linia telefoniczna

Komfortowy pokój typu superior z 2 pojedynczymi łóżkami.

  • Maksymalna liczba osób: 2
  • Powierzchnia: Od 24
  • Widoki: Od strony podwórza, Od strony ogrodu *

* W zależności od dostępności

  • Bezpłatna woda mineralna w pokoju
  • Zestaw do parzenia kawy/herbaty
  • Biurko do pracy
  • Bezpośrednia linia telefoniczna

Komfortowy pokój typu executive z 1 podwójnym łóżkiem.

  • Maksymalna liczba osób: 2
  • Powierzchnia: Od 24
  • Widoki: Od strony podwórza, Od strony ogrodu *

* W zależności od dostępności

  • Bezpłatna woda mineralna w pokoju
  • Zestaw do parzenia kawy/herbaty
  • Biurko do pracy
  • Produkty łazienkowe
  • Bezpośrednia linia telefoniczna(...)

Funkcjonalny apartament z oddzielną sypialnią i salonem

  • Maksymalna liczba osób: 4
  • Powierzchnia: Od 72

Nasze restauracje i bary

NOVO SQUARE LOUNGE BAR

Rodzaj serwowanej kuchni: Międzynarodowa

NOVO SQUARE Lounge bar - odkryj miejsce, w którym życie smakuje lepiej.

Lunch

13:00 - 18:00

  • pn.
  • wt.
  • śr.
  • czw.
  • pt.
  • sob.
  • niedz.

Kolacja

18:00 - 00:00

  • pn.
  • wt.
  • śr.
  • czw.
  • pt.
  • sob.
  • niedz.

NOVO SQUARE LOUNGE BAR

Photo non contractuelle / Strictly non binding

Wstąp do nas na kawę lub drinka po wyczerpującym dniu. Panująca tu atmosfera sprzyja zarówno spotkaniom biznesowym, jak i relaksowi.

Lunch

  • pn.
  • wt.
  • śr.
  • czw.
  • pt.
  • sob.
  • niedz.

Kolacja

  • pn.
  • wt.
  • śr.
  • czw.
  • pt.
  • sob.
  • niedz.

Twoje spotkania i wydarzenia

Nasze sale konferencyjne

  • Liczba sal konferencyjnych: 5

  • Maks. rozmiar: 295 m²

  • Maks. pojemność: 290 osoby

  • Maks. liczba uczestników bankietu: 150 osoby

Więcej informacji

Opinie gości dotyczące hotelu
Novotel Wroclaw City

100% potwierdzonych opinii gości, którzy zatrzymali się w naszym hotelu

Dowiedz się więcej

Ocena ALL 4.4/5

Liczba opinii: 3 242

tripadvisor

Ocena TripAdvisor 4.0/5

Liczba opinii: 606

Certyfikat wysokiej jakości TripAdvisor
Certyfikat Doskonałości 2019

Udany pobyt

Ocena klientów 4.4/5

Jacek Pobyt służbowy - 13/03/2020 Opinie potwierdzone ALL

Miły pobyt w dość pustym hotelu położonym na ślicznych Krzykach.

Szanowny Panie Jacku, Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że czas spędzony u nas należał do udanych. Mamy nadzieję, że niebawem znów będziemy mieli okazję Pana gościć. Zapraszam serdecznie w imieniu całego zespołu. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Bardzo czyste wnętrza, świetna obsługa

Ocena klientów 4.4/5

Hela Pobyt służbowy - 08/03/2020 Opinie potwierdzone ALL

Doceniam Waszą profesjonalną i szybko reagującą obsługę - zarówno na recepcji jak i w restauracji. Doceniam porządek i czystość. Jedyne co zawsze mi przeszkadza w tym hotelu to mrożąca klimatyzacja w części restauracyjnej i w korytarzu. Jeśli ja miałabym dokonywać wyboru hotelu, z tego powodu zdecydowałabym się na inny. I strefa "ECO" przy robieniu herbaty, to lekka kpina - torebki herbaty w torebeczkach, cukier w mega plastikowych saszetkach, plastikowe butelki wody i kubki , które nie sa ECO (są tylko przykładem swietnego "greenwashingu"). Ta strefa zawodzi tych bardziej świadomych klientów.

Szanowna Pani, Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy, aby Pani pobyt był jak najlepszy, ale to właśnie dzięki takim wiadomościom dowiadujemy się, co i jak musimy jeszcze poprawić. Obiecujemy, że będziemy dokładać wszelkich starań, aby dążyć do jak najwyższej jakości usług. Mamy nadzieję, że będziemy Panią gość w przyszłości. Zapraszam serdecznie w imieniu całego zespołu. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Prawie wszystko ok

Ocena klientów 4.4/5

Daniel Pobyt służbowy - 04/03/2020 Opinie potwierdzone ALL

Dotarliśmy do hotelu stosunkowo późno bo po 1 w nocy po bardzo długiej trasie . To nie była nasza pierwsza noc u was . W pokoju było bardzo duszno . Ekran od klimatyzacji nie działał . Niestety przy otwartym oknie ciężko było zasnąć . Jeżdżące auta . Po tak długiej trasie i o 3 w nocy nie mieliśmy ochoty na zmiane pokoju czy tez naprawy urządzenia . Jedyne o czym myśleliśmy to spanie :) sam proces zameldowania 10/10 nocna zmiana bardzo miła obsługa .

Pokoje w wysokim standardzie, pyszne śniadanie!

Ocena klientów 4.4/5

Monika Pobyt służbowy - 04/03/2020 Opinie potwierdzone ALL

Wraz z partnerem odbyliśmy wyjazd służbowy. Hotel wraz z pokojem bardzo nam się spodobał. Jeśli będziemy mieli okazję wybrać się do Wrocławia raz jeszcze, gościmy w Novotelu!

Szanowna Pani Moniko, Serdecznie dziękujemy za Pani komentarz dotyczący minionego pobytu w naszym hotelu. Z radością podzielę się nim z pozostałymi członkami zespołu, co z pewnością przyniesie satysfakcję i zmotywuje do dalszych działań. Mamy nadzieję, że ugościmy Państwa znów przy okazji kolejnej wizyty we Wrocławiu. Zapraszam w imieniu całego zespołu Novotel Wrocław City. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

W porządku

Ocena klientów 4.4/5

Maria Pobyt służbowy - 26/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Pobyt był w porządku, obsługa jest miła i pomocna.

Szanowna Pani Matro, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami wrażeniami z pobytu w naszym hotelu Novotel Wrocław City. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni również za sugestie, o których wspomina Pani oceniając poszczególne obszary naszych usług. Kwestia regulacji drzwi została już przekazana do działu technicznego, natomiast pragnę również wyjaśnić sprawę żurku. Jajka do żurku przygotowywane są metodą sous vide - stąd taki wygląd. W naszej kuchni używamy tylko jajek od kur z wolnego wybiegu. Jeszcze raz dziękuję za Pani opinię i mam nadzieję, że zaufa nam Pani ponownie i niebawem znów powitamy Panią w naszym hotelu. Zapraszam serdecznie. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Udany pobyt we Wrocławiu

Ocena klientów 4.4/5

Barto Rodziny - 18/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Hotel znajduje się w południowej części miasta, blisko skrzyżowania autostrad A4 i A8. Dojazd bez problemu. Samochodem można dojechać do centrum w kwadrans. Hotel jest czysty i posiada miłą, uczynną obsługę. Śniadanie wyśmienite. Chętnie powrócimy.

Szanowny Panie Barto, W imieniu całego zespołu Novotel Wrocław City serdecznie dziękuję za podzielenie się doświadczeniem z pobytu w naszym hotelu. Z przyjemnością czytamy, że Państwa czas spędzony z nami był udany, a śniadania dobrym początkiem dnia. Będziemy z niecierpliwością czekać na Państwa kolejną wizytę. Zapraszamy! Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

dobrze zlokalizowany

Ocena klientów 4.4/5

Dorota Pobyt służbowy - 18/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

trochę daleko był mój pokój od windy

Szanowna Pani Doroto, Dziękujemy za Pani komentarz. Cieszymy się, że lokalizacja naszego hotelu okazała się dla Pani wygodna i że jest Pani zadowolona z jakości naszych usług. Z niecierpliwością czekamy na Pani kolejną wizytę w naszym hotelu Novotel Wrocław City. Zapraszam serdecznie. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Jak zawsze wszytko na najwyższym poziomie, pozdrawiam P. Wandę

Ocena klientów 4.4/5

Wojtek I. O. Pary - 17/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

To jest zaczarowany hotel! Zawsze jest wszystko jest SUPER! Byliśmy w nim już wiele razy i nigdy nas nie zawiedli, a pani Wanda z obsługi baru to przemiła osoba (którą serdecznie pozdrawiam) POLECAM!!!

Szanowni Państwo, Z wielką przyjemnością czytam komentarz otrzymany od Państwa. Dziękuję za każde słowo doceniające nasz serwis. Z dumą podzielę się Państwa opinią z całym zespołem Novotel Wrocław City, szczególnie z naszą niezawodną panią Wandą. Z radością ugościmy Państwa przy okazji kolejnej wizyty we Wrocławiu. Zapraszamy! Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

daleko od centrum ale w zacisznym miejscu

Ocena klientów 4.4/5

Andrzej Rodziny - 17/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

starająca się miła obsługa, jak poprzednimi razami tak i teraz zwrócę uwagę na brak umywalek w ubikacjach ...co tam musi się dziać na klamkach moje dzieci już kilka miesięcy temu zwracały uwagę w recepcji na niewłaściwą instalację konsoli do gry - brak wentylacji i przegrzewanie się jej - wystarczyłoby wywiercić kilka dodatkowych otworów z dołu z góry i po bokach a sprzęt by się tak nie przegrzewał uwaga ogólna a raczej zpytanie nie tyle do danego hotelu ale osób zarządzających siecią/programem - czym różni się status gold od platinum? jak zyskałem ten pierwszy to pewna różnica się pojawiła, kiedy uzyskałem kolejny status to nie tyle, że nie było różnicy, a wręcz od tego momentu nie dostałem podwyższenia standarduy pokoju - no raz w Novotelu w Poznaniu w centrum przeprosili, że nie mogą już zaoferować lepszego pokoju ale dali pełen baryk napoii gratis i dodatkowy voucher do wykorzystania w barze/kawiarni, ale to był wyjątek o co chodzi w tym programie?

Szanowny Panie Andrzeju, Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety na temat noclegu w hotelu Novotel Wrocław City. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pozytywne komentarze dotyczące naszej obsługi. Zawsze staramy się, aby poziom obsługi był w 100% zadowalający. Zapewniam Pana, że pozytywne opinie zawsze sprawiają uśmiech na twarzach naszych pracowników. Jest mi bardzo przykro, że pojawiło się kilka problemów podczas Państwa pobytu. Nie mogliśmy dać Panu upgrade do pokoju o podwyższonym standardzie, ponieważ w tamtym momencie posiadaliśmy tylko pokoje Executive room (pokój z łóżkiem małżeńskim). W tym momencie posiadamy apartament dla 4 osób. Przy następnym pobycie postaramy się zapewnić Panu ten pokój. W przypadku rezerwacji rodzinnej bardzo prosimy o informację, abyśmy mogli uwzględnić upgrade do Apartamentu. Jeśli chodzi o zabudowanie konsoli do gier to przekazałam Pana opinię do działu technicznego i obiecali się zastanowić nad rozwiązaniem tego problemu. Chciałabym również wyjaśnić Panu korzyści wynikające ze statusu Gold oraz Platinum. Status Gold posiada takie korzyści jak: spersonalizowany prezent powitalny – słodki/słony poczęstunek czekający w pokoju, napój powitalny, podniesienie standardu pokoju (w zależności od dostępności), gwarantowana dostępność pokoju do 72 godzin przed pobytem, późne wymeldowanie lub wczesne zameldowanie (w zależności od dostępności). Status Platinum posiada takie korzyści jak: późne wymeldowanie i wczesne zameldowanie, Gwarantowana dostępność pokoju do 48 godzin przed pobytem, dostęp do salonu vip (jeśli istnieje), Suite Night Upgrade, spersonalizowany prezent powitalny – słodki/słony poczęstunek czekający w pokoju, napój powitalny, podniesienie standardu pokoju (w zależności od dostępności) Jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony czas. Będzie nam bardzo miło gości Państwa ponownie. Zapraszam serdecznie w imieniu całego zespołu. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Czysto schludnie

Ocena klientów 4.4/5

Elzbieta Pobyt służbowy - 13/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Pyszne jedzenie. Dostępny kanał TVN24 co jest w niewielu hotelach.

Szanowna Pani Elżbieto, Bardzo nas cieszy Pani satysfakcja z pobytu w naszym hotelu Novotel Wrocław City. Jesteśmy wdzięczni, że zechciała Pani poświęcić czas na podzielenie się z nami tą informacją. Będzie nam bardzo miło gościć Panią ponownie. Zapraszam serdecznie w imieniu całego zespołu. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Udany pobyt

Ocena klientów 4.4/5

Piotr Pobyt służbowy - 13/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Rewelacyjny hotel, świetna obsługa, super lokalizacja

Szanowny Panie Piotrze, Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną opinię. Dziękujemy za miłe słowa w kierunku obsługi i serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin. Pozdrawiamy. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Bardzo udany weekend

Ocena klientów 4.4/5

Krzysztof K. Rodziny - 10/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Był to mój drugi pobyt w Państwa hotelu po czterech latach. Zmiany na lepsze, podobały mi się odnowione pokoje, wymiana stolarki okiennej itp. Bardzo ładny poczęstunek powitalny ( super zapakowany). Jedzenie w restauracji bardzo smaczne i bardzo miła obsługa w barze. Dziękuję za pobyt.

Szanowny Panie Krzysztofie, Dziękujemy za wybór naszego hotelu Novotel Wrocław City na Państwa pobyt we Wrocławiu. Serdecznie dziękujemy za tak pozytywny odbiór odnowionych wnętrz i cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa ponownie. Zapraszam serdecznie. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Ja zawsze udany pobyt

Ocena klientów 4.4/5

Wojtek Pobyt służbowy - 08/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Mój ulubiony hotel we Wrocławiu, trochę na uboczu, ale z unikalną atmosferą. Niedawno przeszedł remont i wszystkie pokoje są odnowione. Co prawda tym razem dostałem pokój w słabej lokalizacji przy schodach obok schowka i rano było słychać hałas. Ujdzie, ale zazwyczaj dostaje pokój dalej i wtedy nie mam uwag. Śniadanie bardzo dobre i zróżnicowane. Niestety mam uwagę do restauracji. Zazwyczaj jest pysznie, jednak tym razem zamówiony burger był co najwyżej średni, bułka twarda, a mięso słabo doprawione. Ketchup do frytek niesmaczny jak jakiś najtańszy z kiepskiego baru, a majonez wyschnięty. Szkoda, może wypadek przy pracy.

Szanowny Panie Wojtku, Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Z przykrością czytamy, że zawiedliśmy Pana zaufanie, za co najmocniej przepraszamy. Omówimy zaistniałe sytuacje z całym zespołem, aby uniknąć ich powtórzenia w przyszłości. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie czasu i przekazanie nam Pana uwag, które pomogą nam w procesie doskonalenia naszych usług. Mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie znacznie bardziej satysfakcjonujący. Zapraszam serdecznie. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Super hotel polecam bardzo

Ocena klientów 4.4/5

Monika Rodziny - 08/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Pozdrowienia dla pana Łukasza za miłą obsługę profesjonalizm w każdym calu bardzo miła obsługa polecam każdemu kto wybiera się do Wrocławia.

Szanowna Pani Moniko, Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Pani odpoczynek w naszym hotelu należał do udanych. Szczególnie dziękuję w imieniu Łukasza, jest mu bardzo miło za wyróżnienie z Pani strony. Z radością ugościmy Panią ponownie. Zapraszamy! Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu z zespołem

Świetna lokalizacja ale atmosfera w hotelu, podejście do gościa to po prostu rewelacja.

Ocena klientów 4.4/5

Iwona Jedna osoba - 07/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Hotel po remoncie przeszedł piękną metamorfozę, z której ogromnie się cieszą i pracownicy i goście. Ciepło, elegancko, z klasą.

Szanowna Pani Iwono, Serdecznie dziękuję za poświęcony czas na przekazanie nam Pani opinii. Jest nam niezmiernie miło, że docenia Pani atmosferę panującą w naszym hotelu po zmianach, których dokonaliśmy w ostatnim czasie. Z radością ugościmy Panią ponownie! Zapraszam w imieniu całego zespołu Novotel Wrocław City. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

:)

Ocena klientów 4.4/5

Darek Pary - 07/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Pobyt udany jak zawsze ;)

Szanowny Panie Darku, Z radością czytamy, że Pana kolejny pobyt w naszym hotelu należał do udanych. Dziękujemy za tę wiadomość i mamy nadzieję ugościć Pana ponownie w najbliższej przyszłości. Zapraszam serdecznie w imieniu całego zespołu. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Niezbyt zadowolony.

Ocena klientów 4.4/5

Rafał Jedna osoba - 04/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Spałem w kilku Novotelach i niestety miałem wyższe wymagania co do Waszego hotelu które nie zostały spełnione... W łazience było trochę chłodno, czajnik który miałem przeciekał i rano pierwsze co to było sprzątanie wody która była wszędzie, później dostałem taki biały który nie pasował do wystroju pokoju, wywiesiłem zawieszkę o tych dodatkowych 100 pkt ale myślałem, że i tak np saszetka z kawą zostanie dołożona bo ja wypiłem ale nie została dołożona, prosiłem o żelazko do pokoju, nie dostałem (choć dostałem informację że prasowalnia miesci się w którymś pokoju) gdzie w Ibisie o mniejszym standardzie zawsze dostaje do pokoju, zasłony nie zasuwały się do końca i w nocy w pokoju nie było całkowicie ciemno, przy meldowaniu mówiłem, że wcześniej się zameldowałem przez internet to Pani i tak sprawdzała w systemie przez co niepotrzebnie czekałem, prosiłem o pokój na najwyższym piętrze w specjalnych wymaganiach, dostałem na pierwszym i Pani nawet o tym nie wspomniała. We Wrocławiu bywam praktycznie co dwa tygodnie ale Waszego Novotelu już nie wybiorę, zawiodłem się. Pozdrawiam

Szanowny Panie Rafale, Dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Przepraszam, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Omówimy przedstawione przez Pana sytuacje z całym zespołem, aby nie powtórzyły się one w przyszłości. Mamy nadzieję, że da nam Pan jeszcze szansę, abyśmy mogli zaprezentować swe usługi na wysokim poziomie. Zapraszam serdecznie. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Bardzo komfortowy

Ocena klientów 4.4/5

Adam Pobyt służbowy - 04/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Bardzo miła obsługa w recepcji, komfortowy pokój executive, pyszne i różnorodne sniadanie

Szanowny Panie Adamie, Bardzo dziękuję za podzielenie się z nami Państwa wrażeniami z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że czas spędzony u nas należał do udanych. Serdecznie zapraszamy w przyszłości. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

wszystko ok

Ocena klientów 4.4/5

Lukasz Pobyt służbowy - 04/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

wszystko ok, nocuję u Was od dawna

Szanowny Panie Łukaszu, Dziękujemy za zaufanie, jaki obdarzył nas Pan wybierając ponownie na swój pobyt nasz hotel. Ogromnie nas cieszy Pana zadowolenie z naszych usług. Z radością ugościmy Pana ponownie. Zapraszamy! Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu

Miła obsługa ,świetne śniadania,dobra lokalizacja

Ocena klientów 4.4/5

Janusz Pary - 04/02/2020 Opinie potwierdzone ALL

Kolejny pobyt jak zwykle udany .Odnowiony ,czysty. Bardzo udane przyjęcie na 18 osób.Świetne menu Duża pomoc od P. Agnieszki Medrak.Ciszymy się z powrotu Pana Łukasza.

Szanowny Panie Januszu, Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią. Każdego dnia staramy się zapewnić naszym gościom wyjątkową atmosferę i najwyższą jakość obsługi. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Zapraszamy do ponownych odwiedzin. Z poważaniem, Ilona Porwoł Dyrektor hotelu
Najnowsze opinie: 20

Partner: TripAdvisor

Inne nasze hotele w pobliżu

wrocław - wszystkie nasze hotele