Hotel Sofitel
LUXURY LIVE THE FRENCH WAY
Hotel Sofitel
Sofitel

LIVE THE FRENCH WAY

Otocz się wytwornym luksusem i rozkoszuj francuską sztuką celebrowania życia - art de vivre - w ponad 120 hotelach Sofitel w 40 krajach na całym świecie.

Cofnijmy się do roku 1964. To wtedy sieć Sofitel zadebiutowała jako pierwsza międzynarodowa marka luksusowych, francuskich hoteli. Od tamtej pory Sofitel nieprzerwanie dostarcza niezapomnianych doznań inspirowanych specyfiką poszczególnych miejsc połączonych z pełną radości i beztroski francuską sztuką celebrowania życia. Fascynujące wydarzenia kulturalne, niezapomniane przeżycia kulinarne (oo-la-la), ekstatyczne zabiegi poprawiające samopoczucie, zdrowie i kondycję oraz niezwykle wytworne, a zarazem nowoczesne wystroje wnętrz naszych hoteli uosabiają francuską sztukę korzystania z życia.

Bez względu na to, czy jest to tętniący życiem Paryż, Londyn, Nowy Jork lub Sydney, czy usytuowany w zaciszu zapierających dech w piersiach krajobrazów hotel w Maroku, Egipcie, Francuskiej Polinezji lub Tajlandii, każdy z adresów sieci Sofitel to zaproszenie do oddania się błogim przyjemnościom w prawdziwie francuskim stylu art de vivre.

Wybór hotelu

  • Sofitel Paris Le Faubourg

    Zanurz się w świat mody w samym sercu Paryża, pomiędzy elegancką rue du Faubourg Saint-Honoré oraz legendarną avenue des Champs-Elysées. Daj się uwieść oryginalnemu stylowi Didiera Gomeza oraz jego wysublimowanej wersji paryskiego szyku, który jest widocz ny w 148 pokojach i apartamentach inspirowanych modą haute couture. Elegancki bar, zaprojektowana w stylu new chic restauracja, ogród oraz tarasy sprawią, że doświadczysz tu całkowicie nowych wrażeń.

  • Sofitel Singapore City Centre

    Sofitel Singapore City Centre to hotel z 223 pokojami, o eleganckich wnętrzach odzwierciedlających bogactwo kulturalne i kwitnącą przedsiębiorczość Singapuru. Botaniczne motywy zdobiące hotel nawiązują do tradycyjnych ogrodów francuskich i singapurskich ogrodów miejskich. Obiekt jest usytuowany pośród zabytkowych domów towarowych i drapaczy chmur w samym sercu dzielnicy biznesowej, jedynie kilka kroków od miejskich zabytków i atrakcji kulturalnych. U stóp hotelu znajduje się też dworzec MRT Tanjong Pagar.

  • Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort

    Obiekt objęty programem MyResorts, w ramach którego członkowie ALL mogą korzystać z wyjątkowych opcji. To 5-gwiazdkowy kurort na plaży inspirowany francuskim stylem: ogrody tropikalne, nowoczesna architektura i elegancja. 415 wspaniale urządzonych pokoi, w tym 39 apartamentów, oraz domki i liczne udogodnienia: 2 restauracje, 3 bary, So FIT, So SPA, centrum estetyki Vietura, zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw oraz 12 sal konferencyjnych, w tym 1 sala balowa Grand i 1 z wyjściem na plażę.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących