Hotel Sofitel
LUXURY LIVE THE FRENCH WAY
Hotel Sofitel
Sofitel

Hotele Lifestyle pękające z lokalną energią

SO/ Hotels & Resorts, zabawne luksusowe adresy dla zbuntowanego stylu życia.

SO/ hotele są zabawnym połączeniem wyrafinowania i dynamicznego stylu każdej lokalizacji. Wysoko kreatywne i modne, każde SO/ jest awangardowym arcydziełem, inspirowanym pomysłowo przez kultowego, autorskiego projektanta. Energetyczny, towarzyski i rozrywający się z indywidualnym charakterem, SO/ hotele to miejsca do zobaczenia i zobaczenia. Dzięki wyjątkowemu podejściu SO "Just Say SO", goście mogą cieszyć się doskonałością usług dostarczaną z odważnym i modnym akcentem.

Wybór hotelu

  • Sofitel Paris Le Faubourg

    Zanurz się w świat mody w samym sercu Paryża, pomiędzy elegancką rue du Faubourg Saint-Honoré oraz legendarną avenue des Champs-Elysées. Daj się uwieść oryginalnemu stylowi Didiera Gomeza oraz jego wysublimowanej wersji paryskiego szyku, który jest widocz ny w 148 pokojach i apartamentach inspirowanych modą haute couture. Elegancki bar, zaprojektowana w stylu new chic restauracja, ogród oraz tarasy sprawią, że doświadczysz tu całkowicie nowych wrażeń.

  • Sofitel Singapore City Centre

    Sofitel Singapore City Centre to hotel z 223 pokojami, o eleganckich wnętrzach odzwierciedlających bogactwo kulturalne i kwitnącą przedsiębiorczość Singapuru. Botaniczne motywy zdobiące hotel nawiązują do tradycyjnych ogrodów francuskich i singapurskich ogrodów miejskich. Obiekt jest usytuowany pośród zabytkowych domów towarowych i drapaczy chmur w samym sercu dzielnicy biznesowej, jedynie kilka kroków od miejskich zabytków i atrakcji kulturalnych. U stóp hotelu znajduje się też dworzec MRT Tanjong Pagar.

  • Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort

    Obiekt objęty programem MyResorts, w ramach którego członkowie ALL mogą korzystać z wyjątkowych opcji. To 5-gwiazdkowy kurort na plaży inspirowany francuskim stylem: ogrody tropikalne, nowoczesna architektura i elegancja. 415 wspaniale urządzonych pokoi, w tym 39 apartamentów, oraz domki i liczne udogodnienia: 2 restauracje, 3 bary, So FIT, So SPA, centrum estetyki Vietura, zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw oraz 12 sal konferencyjnych, w tym 1 sala balowa Grand i 1 z wyjściem na plażę.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.