- 20% of 15% korting, het hele jaar gegarandeerd
Al uw verblijven het hele jaar door met 15% korting
Het hele jaar door 15% tot 20% korting
Het hele jaar door 15% korting
Uw volgende bestemming
fout(en)
You’ll be redirected to Accor website to view available hotels and book your stay
Selecteer uw gasten
Het Mercure Maurepas Saint-Quentin hotel, gelegen aan de rand van de zakelijke districten van Saint-Quentin-en-Yvelines en Trappes-Elancourt, niet ver van de Vallée de Chevreuse en het National Velodrome, biedt een elegante omgeving voor een zakenreis of vakantie. Het Le Transat restaurant serveert zelfgemaakte maaltijden en 's zomers kunt u op het terras eten. In een speciaal ontworpen vleugel bevinden zich 5 modulaire vergaderruimten voor max. 150 personen om uw vergaderingen tot een succes te maken.
Het ibis budget Versailles Coignières is een prima keuze. Geniet van een aangename, moderne kamer voor 1, 2 of 3 personen, voorzien van eigen douche en toilet, groot tv pakket (TNT, beIN Sports, Canal+, etc.) en gratis onbeperkte WiFi. Geniet daarnaast va n een onbeperkt gastronomisch ontbijtbuffet tegen een betaalbare prijs. Het hotel ligt op een ideale locatie: op 15 km van het Paleis van Versailles en Château de Rambouillet, France Miniature, Thoiry Zoo, Ile des Loisirs, diverse winkels en restaurants.
hotelF1 Maurepas verwelkomt zakenreizigers en toeristen in het gerenoveerde hotel met slaapzalen en privékamers, waaronder Cabrio met eigen badkamer. Voor een meer comfortabele overnachting is er WiFi + gratis parkeren en een betaalbaar ontbijtbuffetbuffet. Drank- en broodjesautomaat, kant-en-klaargerechten te koop en een magnetron. Profiteer van aantrekkelijke tarieven.
Het adventure begint hier. Ons hotel ligt direct van de RN10 af en vlak bij het treinstation, of het nu voor een of meerdere overnachtingen is, het team maakt uw overnachting tot een plezier. Het recent gerenoveerde hotel heeft kamers met airconditioning, gratis WiFi en een 24-uurs snackautomaat. Gratis privéparkeergelegenheid voor alle gasten, met automatische slagboom voor late aankomsten.
Het ibis Saint-Quentin-en-Yvelines Vélodrome hotel heeft het Green Key certificaat ontvangen en heeft 92 moderne en comfortabele kamers met airconditioning. Het hotel ligt op het olympisch Vélodrome in Saint-Quentin-en-Yvelines en het BMX-stadion in Montigny-le-Bretonneux en vlak bij de golfclub Guyancourt. Op loopafstand van het RER-station. Er is ook een ondergrondse parkeerplaats met EV-oplaadpunten.
Het ibis budget Saint-Quentin-en-Yvelines Vélodrome heeft het Green Key-certificaat en beschikt over 88 gerenoveerde kamers voor 1 tot 3 personen met airconditioning, een aparte douche en toilet, flatscreen-tv, gratis WiFi en betaald parkeren met oplaadpunten. Geniet van een voordelig ontbijt en restaurant in de buurt. 24 uur per dag geopend bij het Saint-Quentin-en-Yvelines National Velodrome in Montigny-le-Bretonneux, dicht bij het RER-station.
ALL LOYALTYPROGRAMMA