ODKRYWAJ Z NAMI NOWE HORYZONTY

Rozwijamy się dla Twoich korzyści

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Domowa atmosfera bez względu na to, jak daleko  jesteś od domu.
Mercure Szklarska Poreba czy Ibis Styles Szczecin Stare Miesto — wsłuchaj się w dźwięki miasta i podziwiaj widoki w spokojnym, przyjemnym otoczeniu. 
Możesz tu pracować, bawić się, a także doświadczyć odrobiny luksusu.
Dzięki temu, że coraz to otwieramy nowe hotele na całym świecie, z nami możesz stale podróżować i odkrywać nieznane Ci dotąd miejsca.Wybierz. Rezerwuj. Korzystaj.

* Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.