Ocena klientów (Ocena ALL) 4.5/5 Liczba opinii: 56
Oferujemy łącznie 142 różne kategorie pokoi, zlokalizowanych na 9 piętrach. Wszystkie pokoje są wyposażone w podwójne lub pojedyncze łóżka, łazienkę z prysznicem z deszczownicą lub wanną, telefon, sejf, biurko i telewizor.
Strona z
Strona z
Fora Hotel Hannover
Grosser Kolonnenweg 19
30163 HANOWER
Niemcy
Pozycja GPS:52.405315, 9.737386
Strona z
Dworzec kolejowy
Dostęp: 190 m / 0.12 mi 2 min walk / 1 min drive
Zjazd z autostrady
Dostęp: 3.5 km / 2.17 mi 20 min walk / 7 min drive
Zameldowanie od: - Wymeldowanie do:
Nasza oświetlona restauracja ze słonecznym tarasem i różnorodnym menu zaprasza na śniadanie, lunch i kolację à la carte. Uzupełnij doskonałe potrawy wybranymi aperitifami i winami.
Bar hotelowy to doskonałe miejsce na zakończenie dnia. Oferujemy zróżnicowane menu, obejmujące koktajle, piwo i przekąski oraz wiele innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych.
Cena od, za 1 noc dla 1 osoby w kategorii pokoju, której cena zbliżona jest do ceny, bez dodatkowych usług, bez śniadania. Odpowiada najniższej cenie publicznej obejmującej wszystkie podatki (VAT i podatek turystyczny) za zakwaterowanie, znajdujące się na stronie internetowej https://all.accor.com/ w dniu dzisiejszym, za pobyt na 1 noc w ciągu kolejnych 20 dni. W zależności od okresu i dostępności miejsc. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie dokonywania rezerwacji. Wszystkie rezerwacje (za granicą) są płatne w walucie kraju, w którym znajduje się hotel. Gwarantowaną kwotą w walucie jest kwota potwierdzona w momencie dokonywania rezerwacji. Przedstawimy szacunkowy koszt przeliczenia na walutę, ale nie jest to wiążące. W momencie płatności bank może naliczyć prowizje bankowe i/lub prowizje z tytułu wymiany waluty.
Powrót do ceny pokoju