ibis budget Knokke 2 estrelas

Nota clientes Avis (Classificação ALL) 4.2/5 370 comentários

ibis budget Knokke - Image 1
ibis budget Knokke - Image 2
ibis budget Knokke - Image 3
ibis budget Knokke - Image 4

Descrição

Extras do hotel

  • WIFI gratuito

  • Estacionamento privativo pago

  • Pequeno-almoço continental de bufete

  • Quartos com ar condicionado

  • Aluguer de bicicletas

As nossas opções de alojamento

Localização do hotel

ibis budget Knokke

Kalvekeetdijk 276
8300 KNOKKE HEIST
Bélgica

GPS:51.324066, 3.289062

Acesso e transporte

Serviços do hotel

Check-in desde as - Check-out até às

No local
  • Estacionamento
  • Aceitam-se animais de estimação
  • Acesso para cadeiras de rodas
  • Wi-Fi
  • Ar condicionado
  • Pequeno-almoço
  • Propriedade 100% não fumadores

Café da manhã

Avaliações dos nossos clientes

Avaliações dos nossos clientes

Garantia de 100% de comentários de hóspedes que ficaram mesmo no nosso hotel

Saber mais

Classificação ALL  4.2/5  370 comentários

Classificação do TripAdvisor  3.4/5  108 comentários

Prima hotel

Nota Tripadvisor 4.0/5

25Jet Família - Avaliação com certificação TripAdvisor

Prima hotel om een nachtje te verblijven wanneer je bijvoorbeeld op doorreis bent of Knokke voor een dagje wilt bezoeken. Wij kwamen hier omdat de tent van Cirque du Solei hier vrijwel naast zat. Kamer zijn schoon en goed verzorgd, maar erg klein. Wij hadden een kamer voor 3 personen. Er was een tweepersoonsbed en aan het voeteneinde was een kast waar nog een persoons bed in zat. Er was weinig bewegingsruimte over en er was geen plek om je koffer neer te leggen. Ontbijtbuffet was prima, koste €15pp. Er was keuze uit kleine harde broodjes, zachte broodjes, crossiantje’s, yoghurt, fruit, vleeswaren en kaas, jam en chocopasta, roerbak ei en je kon zelf wafels maken. Niet heel erg uitgebreid, maar wel prima verzorgd en genoeg. Parkeren kost €15 per nacht. Parkeerplaats is niet heel groot. Het hotel was volgeboekt en er waren meer auto’s dan plekken. Personeel is heel erg vriendelijk!! Goede service vanuit hen!

Pas mal

Nota Tripadvisor 3.0/5

martin_1239870 Família - Avaliação com certificação TripAdvisor

Rapport qualité prix satisfaisant, sauf que la chambre n'est pas adaptée pour 3 adultes, avec 2 vrais lits et un lit d'appoint dans un placard. Bon accueil et petit déjeuner copieux. Voiture indispensable pour se déplacer sur place et à proximité

Ideaal voor gezin met hond en kind

Nota Tripadvisor 5.0/5

funny6681 Família - Avaliação com certificação TripAdvisor

Kleine maar prima kamers voor een kort verblijf. Bedden slapen goed. 3e bed efficiënt verstopt in de kast en opklapbaar. Weinig kast en/of plankruimte. Er was maar 1 hanger aanwezig in jas achter de spiegel te hangen. Honden zijn toegestaan. Pluspunt zijn de grasvelden/weilanden in de directe omgeving. Ideaal om hond uit te laten.

Geen aanrader

Nota Tripadvisor 2.0/5

Devalck1 Romântica - Avaliação com certificação TripAdvisor

Kleine kamer, veel lawaai van de straat en honden. Ontbijt voor 15 euro pp was enorm slecht. Geen verse producten zoals fruit ed. De gang en lift waren heel vuil. De mensen aan de balie waren wel vriendelijk. Echt geen 200 euro met ontbijt waard.

Ibis budgethotel

Nota Tripadvisor 1.0/5

Explorer17824141128 Família - Avaliação com certificação TripAdvisor

Heel weinig comfort in de kamer. Heel kleine kamers, slechte bedden en TV staat verkeerd. Kamer is nooit opgemaakt. Na 2x aan de receptie melding te hebben gedaan, was het personeel naar huis!! Low budget : 15 euro voor een mager ontbijt en 15 euro parking.

Em parceria com TripAdvisor

Outros utilizadores da Web classificam o nosso hotel

  • 214 comentários 7.1/10 Localização
  • 445 comentários 4.1/10 Quarto
  • 363 comentários 9.1/10 Serviço
  • 278 comentários 3.2/10 Conforto
  • 240 comentários 6.4/10 Pequeno-almoço
  • 181 comentários 5.5/10 Limpeza
  • 150 comentários 4.1/10 Custo Benefício
  • 36 comentários 4/10 Comida

Powered by Trustyou

Os nossos outros estabelecimentos nas proximidades

Todos os nossos hotéis em Knokke Heist