Novotel Den Haag World Forum 4 sterren

Avis-klantbeoordeling (ALL beoordeling) 4.3/5 2.358 beoordelingen

Novotel Den Haag World Forum - Image 1
Novotel Den Haag World Forum - Image 2
Novotel Den Haag World Forum - Image 3
Novotel Den Haag World Forum - Image 4

Omschrijving

Extras van het hotel

  • Bushalte en tramhalte op minder dan 450 m afstand

  • Perfecte locatie tussen centrum van Den Haag en het strand van Scheveningen, slechts 10 min.

  • Wellnessgedeelte met bubbelbad en sauna

  • Fitnesscentrum met Technogym apparatuur

  • Aan de voet van de Scheveningse Bosjes

Onze accommodaties

Take advantage of our Flight + Hotel offers

Discover

Hotel locatie

Novotel Den Haag World Forum

Johan de Wittlaan 42-44
2517 JR DEN HAAG
Nederland

Gps:52.093235, 4.284136

Toegang en transport

Hoteldiensten

Inchecken vanaf - Uitchecken tot

Op het terrein
  • Parking
  • Huisdieren welkom
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Fitnessruimte
  • Wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt
  • Bar
  • 100% niet-roken accommodatie
  • Roomservice

BAR@NOVOTEL

Kom even tot rust... In de zachte gloed van onze bar ontspant u met snackpizza's, panini's en nacho's, gecombineerd met geselecteerde drankjes, van verfrissende frisdranken tot signature cocktails. Een moment van ontspanning, wanneer u dat nodig hebt.

Onze beoordelingen van gasten

Onze beoordelingen van gasten

100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht

Meer informatie

ALL beoordeling  4.3/5  2.358 beoordelingen

TripAdvisor score  3.8/5  941 beoordelingen

Avis-klantbeoordeling 3.0/5

Richard V. Stellen - ALL bevestigde berichten

Wij verbleven in een nette kamer op de bovenste (12e) etage. We hebben de eerste uren heerlijk geslapen. Helaas gingen buiten op het dak ‘s nachts machines (verwarmingsketels denken we) aan, met een enorm doordringend gedreun tot gevolg. We hebben daarna niet meer geslapen. Het personeel was overigens uiterst vriendelijk en professioneel. We hebben aangegeven dat de bovenste verdieping in de winter gesloten zou moeten worden.

Geachte heer V., Hartelijk dank voor uw feedback over uw recente verblijf bij ons. Het spijt ons te horen dat het geluid van de machines op het dak uw nachtrust heeft verstoord. Wij begrijpen hoe belangrijk een rustige omgeving is voor een aangenaam verblijf. Uw opmerking over de bovenste verdieping is waardevol en zal worden meegenomen in onze overwegingen. Wij waarderen ook uw complimenten over ons personeel, dat altijd streeft naar een uitstekende service. Wij hopen u in de toekomst opnieuw te mogen verwelkomen onder betere omstandigheden. Met vriendelijke groet, Tiffany Novotel Den Haag World Forum

Avis-klantbeoordeling 3.5/5

Susan J. Vrienden - ALL bevestigde berichten

Het was op zich wel redelijk. De dames bij het ontvangst waren niet echt vrolijk. De jongeman daarentegen zeker wel! Kamer was erg warm en niet koel te krijgen.

Geachte Susan J., Hartelijk dank voor uw feedback. Het spijt ons te horen dat uw ontvangst niet aan uw verwachtingen voldeed en dat de kamer temperatuur niet aangenaam was. Wij waarderen uw opmerkingen en zullen deze intern bespreken om onze service te verbeteren. Met vriendelijke groet, Mirjam Novotel Den Haag World Forum

Heel goed hotel, goed gelegen.

Tripadvisor-waardering 5.0/5

Ronald v Gecertificeerde beoordeling door TripAdvisor

Weekend Den Haag. Met theater bezoek, direct naast het Novotel. Daarom dit hotel geboekt. Echt helemaal goed. Uitstekend lokatie direct op het World Forum, 30 meter van het theater. Heel mooie en ruime kamer. Parkeren direct onder het hotel en theater. En 2 km lopen van het centrum, tram op loopafstand en 500 meter naar Frederik Hendriklaan met allerlei leuke restaurants en kroegen. Kortom: uitstekend hotel voor weekend Den Haag / theater bezoek.

Avis-klantbeoordeling 3.0/5

Jeffrey B. Vrienden - ALL bevestigde berichten

Ik had verwacht dat de bedden lekkerder zouden liggen. Werd wakker met rugpijn. De douchekraan lekte en het water liep niet goed weg. De kamer was wel netjes schoon en verzorgd. Onbijt was goed

Geachte Jeffrey B., Dank u voor uw feedback over uw verblijf. Het spijt ons te horen dat de bedden en de douche niet aan uw verwachtingen voldeden. Wij waarderen uw compliment over de netheid en het ontbijt en zullen uw opmerkingen intern bespreken. Met vriendelijke groet, Mirjam Novotel Den Haag World Forum

Avis-klantbeoordeling 3.0/5

Linda V. D. W. D. B. Zaken - ALL bevestigde berichten

Het hotel ziet er netjes uit als je binnenkomt, het personeel is vriendelijk. De kamer is wel aan een upgrade toe, het is wel wat afgeleefd. Het is er mega warm en de airco werkt niet maar wel superruim! Het ontbijt was lauw, de koffie vies en het geld eigenlijk niet waard.

Geachte mevrouw V. d. Wijngaard-V. d. B., Hartelijk dank voor uw feedback over uw recente verblijf. Wij waarderen uw complimenten over onze locatie en het personeel. Het spijt ons te horen dat de kamer niet aan uw verwachtingen voldeed en dat u problemen heeft ervaren met de temperatuur en de kwaliteit V. het ontbijt. Wij nemen uw opmerkingen serieus en zullen deze intern bespreken om onze service te verbeteren. Met vriendelijke groet, Tiffany Novotel d. Haag World Forum

In samenwerking met TripAdvisor

Andere internetgebruikers beoordelen ons hotel

  • 1.494 beoordelingen 8.1/10 Locatie
  • 2.305 beoordelingen 6.9/10 Kamer
  • 1.614 beoordelingen 7.2/10 Service
  • 36 beoordelingen 6.4/10 Wifi
  • 1.374 beoordelingen 5.6/10 Ontbijt
  • 1.069 beoordelingen 6.1/10 Netheid
  • 397 beoordelingen 3.2/10 Eten

Mogelijk gemaakt door Trustyou

Onze andere etablissementen in de buurt

Al onze hotels in Den Haag