Novotel Den Haag City Centre 4 sterren

Avis-klantbeoordeling (ALL beoordeling) 4.5/5 1.105 beoordelingen

Novotel Den Haag City Centre - Image 1
Novotel Den Haag City Centre - Image 2
Novotel Den Haag City Centre - Image 3
Novotel Den Haag City Centre - Image 4

Omschrijving

Extras van het hotel

  • Restaurant/Brasserie Gallery61 met terras aan het historische Passage

  • Ons hotel is bekroond met het Green Key-duurzaamheidscertificaat in goud

  • Fitness op het dak met uitzicht op het Binnenhof en Den Haag

  • Privéparkeerruimte op basis van beschikbaarheid, geen hybride, elektrisch of LPG toegestaan

  • 2 kinderen tot en met 15 jaar kunnen gratis overnachten en ontbijten

Onze accommodaties

Hotel locatie

Novotel Den Haag City Centre

Hofweg 5-7
2511 AA DEN HAAG
Nederland

Gps:52.078383, 4.312146

Toegang en transport

Hoteldiensten

Inchecken vanaf - Uitchecken tot

Op het terrein
  • Parking
  • Huisdieren welkom
  • Restaurant
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Fitnessruimte
  • Wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt
  • Bar
  • Vergaderzalen
  • 100% niet-roken accommodatie
  • Roomservice
Dicht bij het hotel
  • Parking

GALLERY61

Chef-koks verwerken in hun gerechten de beste smaken van lokale leveranciers. En zij blijven zelden binnen de grenzen. Zowel de internationale gerechten als het moderne interieur leveren in Gallery61 een kunstzinnige twist op.

Onze beoordelingen van gasten

Onze beoordelingen van gasten

100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht

Meer informatie

ALL beoordeling  4.5/5  1.105 beoordelingen

TripAdvisor score  4.1/5  1.000 beoordelingen

Avis-klantbeoordeling 4.5/5

Guy A. Stellen - ALL bevestigde berichten

reeds herhaaldelijk in dit hotel gelogeerd en steeds prima service

hartelijk dank voor uw mooie review! Wat leuk om te horen dat u opnieuw een prettig verblijf heeft gehad en dat onze service en ligging u goed bevallen. Het doet ons veel plezier dat u al meerdere keren voor ons hotel heeft gekozen. Dat waarderen wij enorm. We hopen u binnenkort weer te mogen verwelkomen voor een volgend verblijf. Met vriendelijke groet, Toots Zwaanswijk Guest Relations Novotel Den Haag City Centre

Avis-klantbeoordeling 4.0/5

Claudy R. Alleen - ALL bevestigde berichten

Mooi gelegen in het centrum en alles in de buurt. Feedback: Check even de douchekop na of er genoeg water uitkomt. Naar mijn idee al kon ik prima douche kwam er niet genoeg water uit. Het probleem kan natuurlijk ook bij mij hebben gelegen. Kamer 608.

bedankt voor je mooie review en feedback! Fijn om te lezen dat je onze centrale ligging, de kamer en de service als prettig hebt ervaren. Dank je wel voor je opmerking over de douchekop. We hebben dit doorgegeven aan onze technische dienst en laten het nakijken! Leuk dat je de moeite hebt genomen om je ervaring te delen. We hopen je binnenkort weer te mogen verwelkomen. Met vriendelijke groet, Toots Zwaanswijk Guest Relations Novotel Den Haag City Centre

Avis-klantbeoordeling 3.5/5

Marion K. Gezinnen - ALL bevestigde berichten

Derde keer in dit hotel. Locatie is perfect. Hygiene was deze keer iets minder. Bloedvlekje op dekbed. Inchecken duurde erg lang. Kamer was niet klaar op de inchecktijd. Veel lawaai ‘‘s nachts bij kamer aan de straatkant. Verder tevreden over het verblijf

Bedankt dat je de tijd hebt genomen om je review met ons te delen. We hopen vooral dat je een goede tijd hebt gehad in Den Haag en fijn dat jullie onze centrale ligging opnieuw als zo’n pluspunt hebben ervaren. Het spijt ons om te lezen dat het inchecken langer duurde dan verwacht en dat de kamer bij aankomst nog niet gereed was. Dat is uiteraard niet de start van een verblijf die we willen bieden. We nemen dit mee met het team om onze planning en communicatie op drukke momenten verder te verbeteren. Je feedback over de vlek in het dekbed hebben we gelijk doorgegeven aan onze housekeeping manager, zodat hier op gelet zal worden ter verbetering van onze schoonmaak en gastbeleving. We waarderen het dat je ondanks deze punten toch tevreden was over jullie verblijf, en we hopen je en je familie graag weer terug te zien bij Novotel Den Haag City Centre, midden in de Haagse Passage, voor een comfortabel verblijf met bijvoorbeeld ons ontbijtbuffet en een bezoek aan ons restaurant Gallery61. Met vriendelijke groeten, Ingrid van Eijk Guest Relations Tel: +3… – M: H1…

Avis-klantbeoordeling 3.5/5

Francisca T. Zaken - ALL bevestigde berichten

Het was heel fijn dat we op korte afstand van Amare konden verblijven. Onze dochter moest daar een belangrijke rol dansen waardoor zoveel mogelijk slaap fijn was, dat we niet naar huis hoefden te blijven. Gelukkig sliep zij redelijk goed en was het ontbijt top, maar we hadden een groot deel van de nacht behoorlijk wat geluidsoverlast van wat stromend water of iets leek. Voor ons was de nacht daardoor wat onrustiger.

Dank je wel voor het delen van jullie ervaring. Fijn om te lezen dat de ligging dichtbij Amare voor jullie zo goed uitkwam en dat het ontbijt in de smaak viel. We hopen natuurlijk dat het optreden van jullie dochter een succes is geweest. Jammer om te horen dat jullie ’s nachts geluidsoverlast hebben ervaren en dat dit voor een onrustige nacht heeft gezorgd. Dat is uiteraard niet de bedoeling, zeker niet wanneer een goede nachtrust belangrijk is. Dank voor het doorgeven van het kamernummer; we nemen dit intern op zodat we kunnen nagaan waar het geluid vandaan kwam en dit kunnen oplossen. Bedankt ook voor de complimenten aan ons team. Hopelijk mogen we jullie bij een volgend bezoek weer verwelkomen. Met vriendelijke groet, Toots Zwaanswijk Guest Relations Novotel Den Haag City Centre

Avis-klantbeoordeling 3.0/5

Charmaine S. Gezinnen - ALL bevestigde berichten

De afgelopen drie jaar verbleven wij een aantal keren in dit hotel en was het, mede door het ontbijt, goed toeven. Helaas is het ontbijt niet meer wat het is geweest: er is nog steeds veel keus, maar een deel is vervangen door wat anders en is nu erg middelmatig of niet lekker (bijvoorbeeld geen verse jus d'orange maar een smakeloze vervanging, geen verse, dunne, witte baguette maar een droog bruin niet lekker smakend stokbrood, doodgekookte en smakeloze groenten etc). Vooral het vervangen van de verse jus d'orange door een smakeloos oranje uitziende drank was erg teleurstellend. Hierdoor is het hotel niet meer onderscheidend t.o.v. van andere hotels. De kamer (suite 421) was gelukkig prima, al verraste het wel dat het euvel met het badputje (bediening afvoerplug werkt niet) na twee jaar nog steeds niet is verholpen (men moet zelf het dekseltje van de afvoer in het afvoerputje drukken en na afloop gebruik van het bad lospeuteren). Bij het uitchecken/verlaten van het hotel werd de receptioniste die ons hielp tijdens het uitchecken afgeleid door haar collega. Deze was bezig met het uitchecken van een andere familie en zij waren grapjes aan het maken tegen elkaar. De receptioniste die ons hielp, ging zich met dat gesprek bemoeien en hierdoor was haar aandacht bij ons (blijvend) weg ondanks dat wij een beetje verbouwereerd keken/onze zin wat aarzelend (omdat er een vreemde situatie ontstond) afmaakten en maar uiteindelijk gedag zeiden in het luchtledige aangezien zij ons niet meer zag staan bij de balie/hoorde want reageerde zij daar totaal niet op (ook niet toen wij wegliepen). Geen hartelijk afscheid zoals gewoonlijk dus. Gezien de totaalervaring zullen wij in de toekomst niet meer zo snel kiezen voor dit hotel.

Hartelijk bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring met ons te delen. Het is jammer om te lezen dat dit verblijf niet helemaal aan uw verwachtingen voldeed, zeker omdat u in voorgaande jaren altijd prettig bij ons verbleef. Wat betreft het ontbijt: sinds enkele weken staat onze verse jus d’orange-machine elke ochtend weer klaar. We hopen dat dit bij een volgend bezoek beter aansluit bij wat u van ons gewend bent. Daarnaast willen wij ons verontschuldigen voor het ongemak met het badputje in uw suite. Dat dit probleem na langere tijd nog niet is opgelost, is uiteraard niet zoals het hoort. We hebben dit opnieuw met ons technische team besproken om hier verandering in te brengen. De overige punten nemen wij ook mee in ons teamoverleg, zodat we onze service continu kunnen verbeteren. Graag bieden wij u een voucher aan voor een gratis overnachting inclusief ontbijt, om u toch nog een betere ervaring bij ons te geven. Mocht u hier gebruik van willen maken, dan kunt u ons mailen via H1… of kunt u ons bellen op +31 70 356 28 89. Wij hopen u in de toekomst nog eens te mogen verwelkomen voor een beter verblijf. Met vriendelijke groet, Toots Zwaanswijk Guest Relations Novotel Den Haag City Centre.

In samenwerking met TripAdvisor

Andere internetgebruikers beoordelen ons hotel

  • 970 beoordelingen 9.2/10 Locatie
  • 963 beoordelingen 6.5/10 Kamer
  • 742 beoordelingen 8.6/10 Service
  • 17 beoordelingen 8.7/10 Wifi
  • 563 beoordelingen 8.6/10 Ontbijt
  • 444 beoordelingen 4.9/10 Comfort
  • 386 beoordelingen 8/10 Netheid
  • 125 beoordelingen 8.2/10 Eten

Mogelijk gemaakt door Trustyou

Onze andere etablissementen in de buurt

Al onze hotels in Den Haag