Hotel SO/
LUXURY Hotele Lifestyle pękające z lokalną energią
Hotel SO/
So

Hotele Lifestyle pękające z lokalną energią

SO/ Hotels & Resorts, zabawne luksusowe adresy dla zbuntowanego stylu życia.

SO/ hotele są zabawnym połączeniem wyrafinowania i dynamicznego stylu każdej lokalizacji. Wysoko kreatywne i modne, każde SO/ jest awangardowym arcydziełem, inspirowanym pomysłowo przez kultowego, autorskiego projektanta. Energetyczny, towarzyski i rozrywający się z indywidualnym charakterem, SO/ hotele to miejsca do zobaczenia i zobaczenia. Dzięki wyjątkowemu podejściu SO "Just Say SO", goście mogą cieszyć się doskonałością usług dostarczaną z odważnym i modnym akcentem.


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore to globalny kolektyw stworzony przez założycieli i współzałożycieli marek lifestylowych

Wybór hotelu

  • SO/ Singapore *DELETE*

    Korzystaj z bliskości singapurskich dzielnic biznesowych i podziwiaj widoki na miasto. Klubowicze mogą zjeść codziennie pyszną kolację w restauracji Xperience. Użyj kodu promocyjnego <UNLOCK>, aby zarezerwować pokój. SO Sofitel Singapore to ekskluzywny hotel butikowy w centrum dzielnicy biznesowej. Obiekt mieści się w charakterystycznym neoklasycystycznym budynku - to idealne połączenie francuskiego szyku oraz stylowych singapurskich akcentów na nowo określa koncepcję luksusowego pobytu w Mieście Lwa.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących