Hotel Novotel
MIDSCALE BOGACTWO PRZEŻYĆ W HOTELACH NOVOTEL.
Hotel Novotel
Novotel

BOGACTWO PRZEŻYĆ W HOTELACH NOVOTEL.

Hotele, w których chce się żyć

Każdy hotel sieci Novotel sam w sobie stanowi miejsce docelowe podróży. Goście mogą czuć się swobodnie, a przyjazny personel służy pomocą w każdej sytuacji. Estetyczny i funkcjonalny design oraz współczesny, a zarazem ponadczasowy wystrój sprawiają, że w każdym obiekcie panuje wyjątkowa atmosfera. Każdy hoteli to doskonałe miejsce na relaksujący wieczór, lunch, pracę lub zabawę. Poczujesz się tu doskonale, bez względu na to, czy podróżujesz solo, czy w gronie rodziny. W hotelach Novotel chce się żyć!

Wybór hotelu

  • Novotel Bangkok Sukhumvit 20

    Otwarcie w wąskim gronie w czerwcu 2016 r. Hotel mieści się w centrum nowoczesnej dzielnicy biznesowo-rozrywkowej Sukhumvit, niedaleko różnych atrakcji oraz stacji BTS i MRT. Na gości czekają 244 pokoje, także rodzinne, i apartamenty VIP, a także strefa VIP (otwarcie w połowie 2016 r.), darmowa sieć WIFI, zaplecze konferencyjne, basen, klub fitness, klub dla dzieci, bar na dachu, Day Spa (otwarcie w połowie 2016 r.), pierwszy w Tajlandii Gourmet Bar i restauracja Food Exchange.

  • Novotel London Canary Wharf

    Novotel London Canary Wharf to nowy, stylowy hotel w 39-piętrowym budynku niedaleko stacji metra Canary Wharf w słynnej dzielnicy handlowej, skąd łatwo można dotrzeć do głównych atrakcji turystycznych Londynu. Na gości czekają nowoczesna restauracja, bar, taras na dachu z panoramą Londynu, dziewięć sal konferencyjnych, darmowa sieć WIFI, nowoczesna siłownia i basen. To idealne miejsce zarówno na podróż biznesową, jak i na wakacje.

  • Novotel RJ Praia de Botafogo

    4-gwiazdkowy Novotel Botafogo z pięknym widokiem na Głowę Cukru mieści się w okolicy słynącej z dynamicznego nocnego życia, blisko metra, teatru, centrum handlowego i barów, 10 km od pomnika Chrystusa Odkupiciela, 15 minut od lotniska Santos Dumont oraz plaż Copacabana i Ipanema. Na gości czekają sauna, jacuzzi, centrum fitness, restauracja i doskonała sieć WIFI w salach konferencyjnych. To idealne miejsce do pracy i wypoczynku. Wybierz Novotel Botafogo i odkryj Rio!

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.