Hotel Mercure
MIDSCALE PODRÓŻE, KTÓRE SĄ AUTENTYCZNE.
Hotel Mercure
Mercure

PODRÓŻE, KTÓRE SĄ AUTENTYCZNE.

Autentyczne przeżycia w lokalnym wymiarze

Każdy hotel Mercure to niezwykłe miejsce. Obsługa dysponuje szeroką wiedzą o mieście, a wszystkie elementy wystroju opowiadają historię o lokalnym dziedzictwie. Choć każdy hotel Mercure jest wyjątkowy, we wszystkich obiektach goście mogą liczyć na obsługę najwyższej jakości. Gdy tylko przekroczysz próg naszego hotelu – niezależnie od tego, czy znajduje się on w Paryżu, Rio czy Bangkoku – całkowicie zanurzysz się w lokalnej kulturze. Mercure sprawia, że podróże stają się autentyczne.

Zatwierdzone hotele by Mercure są niezależnymi obiektami starannie wybranymi przez Accor, które gwarantują jakość, obsługę i komfort. Dostępne usługi zależą od konkretnego hotelu, ale zawsze zachowują najwyższe standardy jakości zgodnie z zasadami Mercure. Odkryj hotele w okolicy o bezkompromisowej jakości.

Wybór hotelu

  • Hotel Mercure Vienna First

    Mercure Vienna First to ekskluzywny butikowy hotel w samym sercu Wiednia, tuż obok katedry św. Szczepana i cesarskiego pałacu Hofburg, kilka minut spacerem od stacji Schwedenplatz i Stephansplatz kolei U-Bahn. W hotelu panuje przyjazna atmosfera i niepowtarzalny styl łączący echa historii z duchem nowoczesności. Na gości czeka 49 klimatyzowanych pokoi z darmową siecią WIFI i telewizją satelitarną.

  • Mercure Pattaya Ocean Resort

    Mercure Pattaya Ocean Resort to idealny dla rodzin z dziećmi kurort wypoczynkowy o korzystnych cenach położony blisko plaży. Hotelową atrakcją jest mały park wody ze skalną ścianą i jaskiniami, ogrodami tropikalnymi, dwoma basenami i zjeżdżalnią. Stylowei komfortowe pokoje mają bezpłatny dostęp do sieci WIFI. Restauracja serwuje dania kuchni międzynarodowej oraz potrawy lokalne. Duży wybór sal konferencyjnych ułatwia organizację imprez, spotkań biznesowych i podróży motywacyjnych.

  • Mercure Iguazu Hotel Iru

    Comfort and nature combine harmoniously with the environment. 100 spacious and comfortable rooms located at the heart of the Iryapú Jungle, just 20 minutes from Puerto Iguazú International Airport and close to the region's main tourist attractions.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących