Hotel BreakFree
ECONOMY Pokoje dla każdego z Mantrą
Hotel BreakFree
BreakFree

Pokoje dla każdego z Mantrą

Poczuj się jak w domu

Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo, czy wypoczywasz z rodziną, z Mantrą poczujesz się jak w domu. Z hotelami BreakFree, kurortami i samodzielnymi apartamentami na wybrzeżu i w mieście zawsze znajdziesz dla siebie idealną przestrzeń w idealnym miejscu. Na terenie całej Australii, Nowej Zelandii i na Hawajach, BreakFree oferuje Ci dogodną przestrzeń, bez względu na to, czy chcesz uniknąć kłopotów podczas podróży służbowych, czy mieć więcej przyjemności ze spędzanego tu urlopu.

Wybór hotelu

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących