Ibis Katowice Zabrze

Ibis Katowice Zabrze 2 gwiazdki

Ocena klientów (Ocena ALL) 4.5/5 Liczba opinii: 544

Zobacz na mapie

O hotelu

 • Wygodne pokoje z WIFI,

 • Restauracja z lokalnymi daniami

 • Sala konferencyjna

 • Autostrada A1 i A4 z szybkim dostępem do Lotniska, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Wiednia, Pragi

 • Śląskie Centrum Chorób Serca oddalone o 500 metrów

Ten hotel uczestniczy w programie Planet 21 i działa na rzecz Positive Hospitality.

hotel certyfikowany ALLSAFE

Lokalizacja hotelu

Ibis Katowice Zabrze

ul. Jagiellońska 4
41-800 ZABRZE
Polska

Pozycja GPS:50.308811, 18.783903

Dojazd i transport

Usługi hotelowe

Zameldowanie od: - Wymeldowanie do:

Podsumowanie
Na miejscu
 • Parking
 • Transfer
 • Restauracja
 • Podjazd dla wózków
 • Klimatyzacja
 • Wi-Fi
 • Bar
 • Sale konferencyjne

IBIS BAR&RESTAURANT

An old-style bistro. Generous portions, an authentic, warm ambiance... In a good place for getting together.

Nasze pokoje

Zachęcające, nowoczesne, ale przytulne, z wygodnym łóżkiem i funkcjonalną łazienką.  Pokoje w hotelach Ibis mają wszystko, co trzeba, by zapewnić miły pobyt

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości

100% potwierdzonych opinii gości, którzy zatrzymali się w naszym hotelu

Dowiedz się więcej

Ocena ALL  4.5/5  Liczba opinii: 544

Ocena TripAdvisor  4.0/5  Liczba opinii: 311

Dobra lokalizacja

Ocena klientów 4.5/5

Maciek Pobyt służbowy - Opinie potwierdzone ALL

Wygodne łóżka, czyste pokoje, jedynie personel nie do końca przeszkolony - zarówno przy zameldowaniu, jak i rano w restauracji personel był nie doinformowany.

Panie Macieju Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarze dotyczące pobytu w ibis Katowice Zabrze. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem a w szczególności z recepcją, aby pilniej wykonywali swoje obowiązki i uzupełniali swoją wiedzę. Jestem również przekonany, że Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Z poważaniem, Michał Melon Dyrektor Hotelu

dobrze zlokalizowane

Ocena klientów 4.5/5

Krzysztof Z. M. Pary - Opinie potwierdzone ALL

Jak zawsze super obsługa na recepcji zarówno przy zameldowaniu jak i wymeldowaniu. Nawet jeśli istnieje jakieś drobne nieporozumienie przy rezerwacji wszystko przez Państwa personel jest wyjaśniane i załatwiane po naszej myśli. Nieco gorzej tym razem było z czystością ręczników. Były raczej świeże, ale z plamami, które się pewnie nie doprały no i na jednym były 2-3 włosy kobiece. Powstała więc wątpliwość, czy aby na pewno były wymienione. Założyliśmy że tak. Ponadto brakowało worka do kosza na śmieci w łazience. Nie zgłaszałem tego, bo to drobnostki i nie chciałem zawracać głowy Pani na recepcji.

Typowo biznesowy hotel - nie sprzyja prywatnym podróżom

Ocena klientów 2.5/5

Anna Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

Świetny hotel dla podróży biznesowych ... ale tylko takich. Jeżeli chce się wypocząć, to niestety nie jest to hotel w którym można zaznać relaksu i zregenerować się. Brak Room Service i do tego nie można zabrać śniadania do pokoju (zostałem cofnięty przez obsługę). Tak więc aby zjeść śniadanie to trzeba się zerwać z łóżka i iść do restauracji. W pokojach dosyć chłodno, bo mocno ograniczono dostęp do zmiany temperatury, a recepcja nie była zbytnio pomocna w tej kwestii tłumacząc się, że nic nie mogą zrobić. Plusy to dogodna lokalizacja oraz czystość w pokoju.

Dobra lokalizacja

Ocena klientów 4.5/5

Magdalena Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

Hotel jest umiejscowiony w dobrej lokalizacji dla osób poruszających się pociągiem. Miła obsługa na recepcji, rewelacyjna Pani w restauracji oraz pochwała dla Pani i Pana obsługujących śniadania (2 osoby ogarniające to całe poranne zamieszanie, na bieżąco wszystko uzupełniają, pomimo urwania głowy są mili więc zasługują na wyróżnienie). Pobyt był udany, chociaż trochę zdziwiło mnie, że woda mineralna była dostępna tylko w dniu przyjazdu. Plus za czajnik w pokoju, możliwość uchylenia okna żeby przewietrzyć oraz to, że w całym hotelu było ciepło. Z minusów natomiast mogłabym się przyczepić do zacieków po czymś słodkim na boku "szafy" oraz w okolicy kosza na śmieci w łazience. Ogólnie pobyt zaliczam do udanych.

Ogólnie wszystko dobrze

Ocena klientów 3.5/5

Łukasz Pobyt służbowy - Opinie potwierdzone ALL

Jedna rzecz, która irytowała mnie w pokoju, to skamieniały i zapchany perlator w kranie i słabe ciśnienie wody pod prysznicem. A poza tym wszystko zgodnie z oczekiwaniami.

Partner: TripAdvisor

Recenzje naszego hotelu napisane przez podróżnych

 • 186 Liczba opinii 8.8/10 Lokalizacja
 • 210 Liczba opinii 6.2/10 Pokój
 • 300 Liczba opinii 9.3/10 Obsługa
 • 10 Liczba opinii 7.8/10 Internet
 • 170 Liczba opinii 9.4/10 Śniadanie
 • 104 Liczba opinii 7/10 Czystość

Zarządzane przez Trustyou

ZABRZE - wszystkie nasze hotele